Eddie Hall zwany także „Bestią” niedawno obchodził rocznicę ślubu. Z tej okazji odwiedził wraz z małżonką Karen's Diner w Manchesterze, lokal znany z najbardziej nieuprzejmej obsługi na świecie. Kelnerzy w sposób bardzo niegrzeczny i niekulturalny rozmawiają z klientami i robią to oczywiście z premedytacją. Już po wejściu do lokalu Hallowi powiedziano, że musi stanąć pod ścianą za to, że spóźnił się pięć minut. Usłyszał:

„Idź, stań pod ścianą i pomyśl o tym, co zrobiłeś. Nie pochwalam twojego spóźnienia”.

Kelnerzy rzucili menu na podłogę obok Halla i odeszli. Potem poszli wygwizdać nowych klientów, którzy byli wegetarianami: „Pie*rz się warzywko”.

Dali Hallowi kapelusz, na którym napisano: „Drużyna Thora”.

https://youtu.be/fG2h4zTFTBE

Hall nie mógł się powstrzymać od śmiechu i nie mógł się nadziwić skąd personel ma te wszystkie pomysły. Został uznany za osobę z najgorszym strojem. Siłował się na rękę z dzieckiem i po przegranej został nazwany przez gości restauracji „p*ssy”. Odwiedził Karen's Diner z czystej ciekawości po tym, jak lokal zyskał ogromną popularność w Internecie. Wydawał się cieszyć specjalnym traktowaniem, jakie otrzymał w tym miejscu i powiedział, że na pewno tam wróci. Z pewnością trzeba mieć ogromny dystans do siebie i poczucie humoru, aby zjeść posiłek w takim miejscu jak Karen's Diner. My także z chęcią byśmy je odwiedzili :) 

 

 

Komentarze (1)
lodzianin1

Super knajpa %

0