Strongman Eddie Hall miał bardzo udaną karierą jako siłacz. Zdobył kilka krajowych tytułów, a w 2017 okazał się najlepszy na świecie i wygrał World’s Strongest Man. Zaledwie rok wcześniej także przeszedł do historii, stając się pierwszą osobą, która wykonała martwy ciąg z ciężarem 500 kg. Kiedy postanowił zakończyć karierę jako strongman, wiele osób zastanawiało się, jakie są jego dalsze plany. Padło na boks i dość szybko znalazł sobie rywala. W marcu 2022 roku odbyła się walka okrzyknięta “najcięższą walką bokserską w historii”. Przeciwnikiem był olbrzym Hafthor Björnsson. Niestety Eddie Hall przegrał i przez jakiś czas nie wiedział, w którym sportowym kierunku pójść.

Polecamy również: Eddie Hall dotrzymał słowa i wytatuował nazwisko rywala po przegranej walce

Na początku roku pojawiła się informacja, że Brytyjczyk zadebiutuje w kulturystyce. Wiele osób zastanawiało się skąd taka decyzja. Otóż jak się później okazało Hall pojechał jako widz na zawody Mr Olympia i był zachwycony niesamowitą budową ciała czterokrotnego mistrza Classic Physique Olympia Chrisa Bumsteada i byłego dwukrotnego Mr. Olympia Mamdouh „Big Ramy” Elssbiay. Za namową kilku osób, postanowił spróbować swoich sił na scenie kulturystyki.

Polecamy również: Strongman Eddie Hall zadebiutuje w kulturystyce

Nie da się ukryć, że przed nim dużo pracy, ale Eddie powiedział, że daje sobie sporo czasu, by stworzyć godną sceny sylwetkę. Ostatnio uczył się pozowania, które jest jednym z najtrudniejszych elementów pokazu kulturystycznego. 

„W strongman tak naprawdę nie myślisz o tym, jakich mięśni używasz. W kulturystyce mam prawo aktywować ten mięsień jaki chce. Możesz dosłownie poczuć, jak mięśnie, których zwykle nie używałeś, zaczynają działać i rosną jak szalone”.

Może nie jest jeszcze mistrzem pozowania, ale cały czas się uczy i trenuje, by móc dobrze zaprezentować się w przyszłości na scenie. Jak oceniacie jego postępy?

https://youtu.be/uxAUG46dP8g

Komentarze (4)
zolo333

50kg najmniej do zrzucenia:)
I nic z niego nie zostanie....

0
lordknaga

on sobie beke kreci a nie bedzie w zadnych zawodach startowac xD gada byle bylo o nim glosno.

2
_GANGSTA_

Gdzie z tą szeroką talią.Brak proporcji ,ew w roli sprzątajacego na scenie%-)

0
lodzianin1

On ma straszne parcie na szkło tak więc jak będzie potrzeba to napiszę że do baletu się szykuje

0