Ale najważniejsze, że dieta utrzymana, bo ona jest tutaj kluczową sprawą
Pozdrawiam!
Meraviglia!
Ilość wyświetleń tematu: 99512
Meraviglia!
tez bym sobie taki kupila bo podwedzam ciagle bratu...
a obciążenia jakieś za ciężkie
w ogóle nie było normalnego obciążenia, tylko jakieś pneumatyczne - beznadziejnie się na tym ćwiczy.
, ale tylko troszkę sosu sobie dodałam i w zamian za to nie zjadłam orzechów
więc nie można tego potraktować jaki cheat meal
Reszta była jedzona zgodnie z planem
nie ma co się bać na zapas
wiadomo, że jeszcze długa redukcja przede mną.
normalnie zawsze taki mix sobie zapodaje jak Ty, ale teraz to było bardzo źle
na szczecie już ból minął
super się z nich pije i się nie odkręcają i w ogóle, same plusy mają
Ale to chyba nic straconego, prawda?
uwielbiam tą piosenkę,tak samo jak Ty
a utrzymaniem wagi teraz się jeszcze nie martwię

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.
nic z nich nie cieknie i nie kapie
i dobrze się z nich pije przez ten ustnik
a ten czarny to design ma napradę fajny
zaś ten z VS ma 0,5 l i jes taki maly zgrabny
polecam 

troszke czlowiek pochodzi gdzie indziej i sie zorientuje co i jak i wybierze dla siebie najlepsza opcję
i inne sosoy czy salatki
ponieważ zjadłam tylko omlet na śniadanie, potem kurczaka i surówkę z kapusty kiszonej i do tego orzechy, a potem kurczaka i warzywka. więcej nie zjadłam, bo nie miałam kiedy i jak
ciężko było, bo skomplikowane było to skręcanie
Bardzo mnie to cieszy, chociaż nadal wyglądam jak klucha, albo raczek knedliczek
i to na kolejnej siłowni, ciekawe jaka będzie, zdjęcia jej fajnie wyglądają i sprzęt jest tradycyjny, a nie jakiś kosmiczny-do-niczego-się-nie-nadający
ale lubię spokojne kawałki czasem słuchać, chociaż najczęściej to jakieś bardziej żwawe kawałki słucham, żeby dodały mi energii 
aż się dziwię że wcześniej na niego nie trafiłem.
a jedzenie wygląda smakowicie 
Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.
pobiłam swoje rekordy
czułam się wspaniale
koleżanka się wygłupiała i próbowała mnie rozproszyć
tutaj ten pan, którego ręce widać nie pomagał mi wyprostować się, nawet sztangi nie dotknął
żeby nie było, że pomagał
Próbowałam dzisiaj tego masła Primavika bez soli i cukru. Powiem Wam, że na początku mdłe się wydawało i takie bezpłciowe, ale po chwili rozsmakowałam się w nim i powiem, że smaczne jest to masło
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły