SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ASARIAH/Dziennik - Your life is yours alone - etap II s. 86

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hubert, panowie mają karnet za 69 zł, panie 30% taniej więc to trochę drożej będzie niż 30 zł. Tyle to było jeszcze na wakacje, widać cena wzrosła.
Aha.. i mają tam różowe plastikowe hantle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
No to rzeczywiście mordownia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
Poznałam Mooonie w poniedziałek na "pakerni"

Hehe ja też w poniedziałek spotkałem Monię tyle że na Spiskiej.Widziałem ja już wcześniej kiedyś ale jakoś nie skojarzyłem.


Taa. ja mialam w poniedzialek "dzien zapoznawczy" z sfd nie ma to jak treningi dwa razy dziennie
tez Cie Hubert wczesniej widzialam ale akurat wtedy jezdzilam na rowerku i zejsc nie moglam


Asariah zawsze na poczatku sie ludzie dziwnie patrza Po jakims czasie im przejdzie a jak nie przejdzie to ich sprawa tam fajne jest to ze cenowo naprawde duzo taniej Ci wyjdzie a czy bedzie sie fajnie cwiczyc to sie okaze :/

A jaki ten nowy plan? znasz juz male szczegoly? jakis rozklad treningow czy cos? chwal sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Rzeczywiście jak na "mordownię" to jest za jasno, za czysto i zbyt pukładane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
dla mnie mordownia to coś klimat ćwiczeń Animali - kto nie oglądał niech zobaczy.

Zmieniony przez - P4TR Nr.1 w dniu 2010-02-05 14:00:44

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uprzejmie donoszę

Mam już ustalony nowy plan treningowy

Obliques dziękuję Ci za pomoc z całego serca. Sama bym sobie czegoś takiego na pewno nie wymyśliła, ani nawet połowy czegoś takiego no i nie poradziłabym sobie

W weekend opracuję dietę na wszystkie dni treningowe i te nietreningowe i wrzucę już gotowy trening

Już się nie mogę doczekać rozpoczęcia tej całej zabawy

A tak odnośnie tego, że mam trochę za wysokie ciśnienie (127/77 jak ostatnio mierzyłam) to pewnie wynik tego, że tak ardzo rzytyłam. Kiedyś miewałam ciśnienie nawet 90/50/65. Jednakże nie mam jakiegoś problemu z tym, bo wypijam kawę, łykam kofeinę i czasem jakiś kaps spalacza wpadnie na pobudzenie i nic mi nie jest. Także ogólnie to zdrowa jestem i gotowa do walki

Naprawdę nie mogę się doczekać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Napisz coś więcej o tym treningu

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obli mi napisała, że to mi flaki wypruć

A ogóle to 2 dni siłowe, 2 dni obwodowe plus jakies aeroby

I mam żreć jak koń

Zmieniony przez - Asariah w dniu 2010-02-05 14:24:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
No, ale ja się o konkrety pytam

Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2010-02-05 14:47:19

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MEra - to w weekend, bo chcę już wrzucić wszystko za jednym zamachem w jakiejś tabeli, żeby było czytelne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na masę do poprawy.

Następny temat

Split do oceny.

WHEY premium