SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ASARIAH/Dziennik - Your life is yours alone - etap II s. 86

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
co to sa wznosy bioder z obciazeniem?

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrong, niestety już nie mam dostępu do zdjęć, ale to jest takie ćwiczenie, że kładziesz się na ziemi na plecach, nogi masz ugięte w kolanach i stopy płasko na ziemi, zaś na biodra kładziesz sobie obciążenie i wypychasz je do góry. Odrywasz tyłek od ziemi i w górę To ćwiczenie jest na pośladki i dwugłowe uda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
taki cus? i sztange na biodrach?

http://bodyweightworkout.files.wordpress.com/2007/06/powerbridge2.jpg 

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie tak a sztangę to sobie rękami trzymać trzeba na tych biodrach no i pleców wtedy aż tak się nie odrywa od ziemi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
no ja tak robie, trzymam nogi na bosu, ale zeby sztange? chociaz dupsko mi od tego urosnie, he? bo, jak ostatnio oswiadczylam oslupialemu ortopedzie, cierpie na plaskodupie, a wiadomo, ze przysiad i wykroki to nie dla mnie...

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrong, sztangę, hantel, no co tam masz myślę, że dupsko urośnie od tego ćwiczenia i będzie ładnie umięśnione. Bardzo męczące jest to ćwiczenie, a dzisiaj to nawet skurcz mnie w dwugłowym złapał raz podczas jego wykonywania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Jestem mocno zniechecona. Po wczorajszym, bo w stabilizatorze poczulam MOC i zrobilam rozne rzeczy, po czym nawet kolano nie bolao, ale przypomnial mi sie moj kregozmyk i powiedzial mi, ze chocbym sie opakowala ortezami, stabilizatorami, gorsetami i tak nie bede miec fajnej dupy i wciecia w talii. I nikt mnie nie rozumieeeeeee, buuuuuuuuuu. Yh. No, to taki spamik

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Asariah kuruj się, abyś nam szybko do zdrowia wróciła









Zmieniony przez - Fala23 w dniu 2010-03-10 12:29:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Hejka, wpadalam poczytac i postaram sie odwiedzac czesto bardzo ladnie prowadzisz dziennik, zdj rewelka. Zycze powodzenia w dazeniu do celu.

Ja tez to robie na BOSU i dodatkowo mam ciezarek na biodrach, jedyny problem to utrzymac go w odpowiednim miejscu i nie poobijac sobie kosci

Milego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
wrong - nie ma co sie zalamywac wszystko jest do wypracowania, fakt ze ukladu kostego się nie zmieni...ale tu i ówdzie mozna cos powiekszyc i pomniejszyc by wrazenie optyczne było.

ha! dowiedzialam sie na silowni ze cwiczac mozna jeden rozmiar biustu powiekszyc instruktor mi powiedział wiec sie ucieszylam podobno jest specjalnby trening...pewnie ameryki nie odkryłam ale przynajmniej mam swiadomosc ze da się cos takiego zrobic

asariah - jestem pelna podziwu dla ciebie - powatarzam sie jak stare radio ale zgadzam sie z tygryskiem - dziennik prowadzisz rewelacyjnie , masz duzy zapał i motywację.

Zmieniony przez - tancerka25 w dniu 2010-03-10 12:43:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na masę do poprawy.

Następny temat

Split do oceny.

WHEY premium