SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ASARIAH/Dziennik - Your life is yours alone - etap II s. 86

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co tu tak cicho?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




miało być treningowo, ale wymyśliłam sobie, że zrobię rozeznanie we wrocławskich siłowniach i miała być teraz siłownia Puma, ale jak ją zobaczyłam to zrezygnowałam i pojechałam do domu beznadzieja i straszny smrodek

W ogóle to źle się czułam, więc wróciłam do domu i się uczyłam.

dieta w sumie trzymana, bo znowu przedtreningowy zjadłam i wpadło te 40 g makaronu.

---------------

Tany - dzięki miałam powera na treningu

Anita - dziękuję przysiad ciężki był i wydaje mi się, że za płytki

elaine - dzięki z racji tego, że pisze wieczorem ta zaległą wypiskę to życzę miłego wieczoru

Marta - zobaczymy co tam z tego wyjdzie już zaczynam się powoli bać o moje stawy i kręgosłup przy takich ciężarach, bo w Mc podniosłam więcej niż ważę
troszkę cicho bo cierpię na brak czasu a w pracy nie bardzo mogę na net wchodzić, wiesz, kontrol, kontrol

Monia - ciężko było to Mc zrobić, tak łatwo to to tylko wyglądał a po siłowniach krążę i jakoś nic mnie nie zadowala. Spiska jest fajna, ale za daleko, marnuję 2 godziny ponad na dojazdy - nie opłaca mi się.

4nn - a widzisz, trzeba częściej tu zaglądać a potencjał to mam do tycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Agata, podobno DL 2x masa ciala nie jest problemem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też to słyszałam ale moja masa ciała bez tłuszczu to pi razy drzwi 60 kg, więc 120 kg tłuszcz się nie liczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816







Trening robiłam w sławetnym Gymnasionie - ale beznadziejna siłka

Jedynym plusem jest duża powierzchnia i hantle ze skokiem co 1 kg, no i dużo maszyn cardio. Innych plusów nie ma maszyny tak ustawione, żeby jak najwięcej miejsca zajmowały, większość maszyn to jakieś pneumat z techno gym, beznadziejne. W ogóle jak można na tym ćwiczyć? Nie ma nawet stojaków do przysiadów czy tam do push press czy czego innego. Tylko maszyna Smith'a stoi.
Byłam tam za darmo, ale już więcej nie wejdę, bo nie ma po co

Trening kiepski, mało siły. Aerobów dorzuciłam 5 minut więcej, pewnie niedługo do 40 minut cardio dobiję po obwodach.

Na jutro szykuje się ta siłka http://www.silownia.wroc.pl/index.php?i=6 , a mianowicie ta na Brucknera. Widzę po fotkach, że sprzęt wymieniono. Tania siłka i ma dużo ławek. Ciekawe jak tam hantle wyglądają - oby były 5 kg, 7 kg i 9 kg no i dobrze by było jakby takie po 3 kg też były
Z maszynami cardio jest kiepsko, ale rowerek jakiś tam jest

Dietka dzisiaj trzymana na 100%
staram się zawsze ja trzymać i nie folgować sobie, bo przecież dieta to podstawa! Już prędzej lepiej odpuścić trening niż dietę

Byłam dzisiaj na małych zakupach i kupiłam 1 kg orzechów brazylijskich!




I 1 kg woła już mam dosyć kurczaka i jutro będzie do dwóch posiłków krówka, a do jednego kurczę pieczone





Postanowiłam wrzucić fotkę swojego wielorybiego cielska, żeby potem jakies porównanie było. Jest to świeża fotka, bo robiona w poniedziałek rano, więc brzucho też nie jest taki wywalony jak wieczorami to bywa

wiem, wiem... tragedia straszna... powinnam mieć pseudonim kaszalot, a nie taki jaki mam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Jak będziesz robić krowę?

Popracujesz, zobaczysz różnicę Wszyscy jesteśmy tu po to, żeby coś zmienić i to normalne, że nie trafią się tu na początku dzienników redukcyjnych zdjęcia z niezłą rzeźbą

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2010-03-03 21:33:46

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przynajmniej mam talię

a krowa piecze sie w rękawie posolona, popieprzona i wypaćkana musztardą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Przynajmniej mam talię
Właśnie zauważyłam, zazdroszczę, bo u mnie talii brak

Chyba też będę musiała się zaopatrzyć w krowę, da się to mięso później w mikrofali odgrzewać?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko da się w mikrofali odgrzać pierogi i spaghetti też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ladna talia Nie to co u mnie

No i cycki calkiem calkiem spore jak na fitneske
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na masę do poprawy.

Następny temat

Split do oceny.

WHEY premium