SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ASARIAH/Dziennik - Your life is yours alone - etap II s. 86

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




WTOREK: 06.04.2010 rr.

Spałam 4,5 h. Wstałam nieprytomna i tak się źle czułam, że aż mnie mdliło. W pracy ziewnęłam chyba z tysiąc razy, a po wypiciu dwóch kubków yerba mate jakoś stanęłam na nogi, ale nadal ziewałam i nie mogłam się skupić.
Zabrałam ze sobą manele na siłownię, ale stwierdziłam, że jest tak źle, że naprawdę nie będę w stanie ćwiczyć.
Nie poszłam na siłkę, ale za to wybrałam się na zakupy i wreszcie kupiłam sobie buty
Dieta była z dupy, bo jak wróciłam do domu to posiedziałam chwilkę i poszłam spać. Kompletnie apetytu nie miałam, więc zjadłam może z 1000 kcal wczoraj.

-----------------------------------------

King - ups.. nie wiedziałam, że to jednym ciężarem się robi, to ja tam chyba zejdę robiąc ten kompleks zabiję się sztangą

Wrong - jak ja sobie podbijam tak tętno, to mam wrażenie, że zaraz umrę aż mi ze strachu andrenalina skacze i jest jeszcze gorzej

Marcelino - dzięki za odiwedziny niestety nic godnego podziwu w mojej sylwetce nie ma. Zdjęcie dałam gdzieś jedno, ale nie ma czego oglądac. Przede mną jeszcze dużo roboty i może za rok będe wyglądała jakoś w miarę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ja na zakupach schudłam w zeszłym roku 6kg

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Hej napisalam wczoraj,ale nie moglam wyslac.Zastanawiam sie dlaczego aeroby przed takie dlugie,pytam bowszedzie trabia ze przed silowym nie powinno sie raczej,rozchodzi sie o miesnie..
Jednak nie poszlas na trening,sama wiesz co najlepsze.No a jakie butki kupilas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
No właśnie Asariah nie czai się tylko dawaj buty, pewnie szpile Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Zastanawiam sie dlaczego aeroby przed takie dlugie,pytam bowszedzie trabia ze przed silowym nie powinno sie raczej,rozchodzi sie o miesnie..

clearwater zobacz na cwiczenia 2a, 2b, wyskok, przeskok, bez obciazenia. a w przysiadzie, ktory jest tuz po nich (bez przerwy) jest duzo powtorzen, wiec ciezar nie bedzie duzy. nie jest to typowy trening silowy, ma chyba na celu wieksze ukrwienie nog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Agak ma racje, tu sa nogi cwiczone bardziej pod zmęczenie i dokrwienie niz siłowo, wszystko dlatego ze Asariah starczy poki co obwodu w udach, trzeba dobrać sie do tluszczu co zalega i blokuje cyrkulacje krwi

Dobrze ze King powiedział, Asariah dobierz sobie ciezar pod swoje najsłabsze ćwiczenie, ale wiesz to ma byc taki ciężar ktorym jestes w stanie w tym ćwiczeniu wykonać moze dwa powtórzenia wiecej w normalnych warunkach. Generalnie jak sie będziesz zastanawiac pod co to wykonujesz znaczy ze za maly ciezar wzięłaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrong - ale moje zakupy to nie maraton po sklepach, bo ja nie cierpię zakupów robić, chyba że po ksiązkę idę albo jakiś sprzęt rtv/agd

Clearwater - ja się domyśliłam, że tu chodzi o rozgrzanie wpierw nóg a potem skatowanie ich tak,że będzie trzeba mnie do domu odwieźć na wózku inwalidzkim

agak - aż się boję tego treningu

Obli - właśnie dzisiaj jestem już zwarta i gotowa iśc na siłownię i jak mi nogi nie odpadną to będzie dobrze. Właśnie chcę się pozbyć sadła głownie w nogach, bo jak wiesz, tam mam tego chyba 3/4 z całości. Mam ogromną nadzieję, że to coś da, bo wiem, że miejscowe spalnie tkanki tłuszczowej jest niemożliwe... Chyba, że tak zostaną nogi ruszone, że ten cellulit zacznie schodzić, a wtedy parę cm z obwodów pewnie zejdzie...

Fala - jakie tam szpile, nie mam żądnych szpilek, a najwyższy obcas jaki mam ma 4 cm ja się raczej na sportowo ubieram a kupiłam sobie buty Nike wieczorem cyknę jakąś fotę

Zmieniony przez - Asariah w dniu 2010-04-07 10:13:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
W zeszłym roku pobiłam rekord, akurat rozpoczął się u mnie stan zapalny i żeby zapomnieć poszłam na zakupy. 3 centra handlowe, 9 godzin chodzenia- pod koniec dnia nie bolało NIC.
ZAKUPY NAJLEPSZĄ TERAPIĄ

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Tak mnie rozochocilyscie ze i ja sobie buty kupilam,ale takie do samochodu cichobiegi,wkleje u siebie.chcialam czerwone ale nie bylo rozmiaru.Oczywiscie mialam kupic jakies do biegania bo mi sie rozwalily,no coz trzeba starego za kieszen pociagnac.

Z tymi udami ja tez mam problem,jestem typowa gruszka i ciezko mi zgubic biodra i uda,ale mam nadzieje ze do konca roku cos sie zgubi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na masę do poprawy.

Następny temat

Split do oceny.

WHEY premium