SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ASARIAH/Dziennik - Your life is yours alone - etap II s. 86

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
"A tak w ogole stawiam hipoteze o zaleznosci liniowej (wprostproporcjonalnosc prosta) pomiedzy stazem treningowym a pogorszeniem pamiec"

Zbadamy, Marta, zbadamy

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wydaje mi się, że istota biała przekształca się powoli w mięśnie poprzecznie prążkowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wcale by mnie to nie zdziwilo Na trening bez kartki nie mam po co isc Nawet jak robie obwody na czas, to po kazdym kreske musze stawiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marta a ja dzisiaj idę kupić sobie notatnik jakiś, bo naprawde pogubić się można, a dostępu do tego dziennika nie mam na siłce

W ogóle boli mnie klata, mam takie zakwasy, że hej... I odcinek lędźwiowy kręgosłupa też mnie boli, ale nie wiem czy to kręgosłup czy mięsnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taki booool jest dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
zarazilam Cie

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marta ból klaty tak, ale nie ból pleców

Wrong widzisz jaka Ty zdolna jesteś, nawet tym potrafisz zarazić

A tak na poważnie, to martwi mnie trochę to, że tak mnie bolą plecy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Optymizmem na pewno Cie nie zaraze . Moze sobie rtg zrob,bo wiesz mozna sie wielu ciekawych rzeczy dowiedziec ;-P. Mam dzis ciekawy dzien, bo rano kolano nie bolalo i tak wiedzialam, ze czegos mi brak, ale wpadlam na to dopiero teraz

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, będę się hobbystycznie naświetlać TG jak się z wyra nie podniosę to wtedy pójdę się prześwietlac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak bylam dzieckie, to mnie bardzo rajcowaly zdjecia rtg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na masę do poprawy.

Następny temat

Split do oceny.

WHEY premium