SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ASARIAH/Dziennik - Your life is yours alone - etap II s. 86

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NKA kiedyś już byłam prawie u celu, ale wszystko zniszczyłam i tez biegałam na czczo, jadłam za mało i w ogóle, katowałam się. Ale nadrobiłam wszystko co osiągnęłam I teraz zaczynam znów od zera, ale inną drogą

O tak, kompleksy są najgorsze.. Człowiek się przejmuje wszystkim czym nie powinien i się tylko dołuje.

Falo - ja zaliczyłam jedną GIGANTYCZNĄ wpadkę i już mi ich wystarczy na najbliższe 10 lat I przyznam, że strasznie wsparcia potrzebuję, bo w domu tylko jestem gnojona za to, że tak wyglądam.
Ciężko jest, nikomu nie podoba się, że jem właśnie tak, a nie inaczej, że ćwiczę, że ciągle w kuchni siedzę i przygotowuję jedzenie, że nie ma mnie w domu praktycznie. Wydaje mi się, że czego bym nie zrobiła i tak będzie źle i mi się nie uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
czesc

masz takie pikne fotografie ze az milo popatrzec- szczegolnie te orzechy wloskie ktore sa wyzej.
pieknie prowadzony blog.


czlowiek jest z natury niecierpliwy i chcialby miec cos od razu , na już- przyklad - ja
potrafie zlapac dola jak widze ze od 14 dni nie ubył ani jeden centymetr,,,
jestesmy po to zeby cie wspierać. zoabcz ile juz dni masz za sobą i jak pieknie ci idzie.
wiesz ile ja mialam wapdek?
i do tej pory mam!!!
wczoraj zjadlam ciastka w czekoladzie i nie tylko i mialam takie wyrzuty sumienia...

nka- dobrze pisze
widzialam jego zmagania bo przejrzałam wpisy i galerię zdjęc
przegrzebałam forum i archiwum starych wpisow i wiadomosci...jak zaczynał..
podziwiam go

dlatego glowa do góry.

pociesze cię: ty masz roznorodna dietę. a ja jak zaczynałam przez 14 dni dzien w dzien jadłam to samo i nawet nie wiedzialam ze mozna zmaieniac produkty odwazylam sie i napisalam na forum czy ja moge zmaienic produkty bo te mi się znidzily wtedy morlaes i obli mi pomogli
to byly dla mnie najdluzsze dwa tygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
ale mi sie podoba ze jesz wlasnie tak a nie inaczej i ze cwiczysz

a najwazniejsze zeby Tobie sie podobalo

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Bo to tak jest jak piszesz cokolwiek byś nie zrobiła to będzie źle dla innych, a tu jest ważne abyś ty się dobrze czuła. U mnie był spokój prze jakieś 3 tygodnie po czym tatulek do mnie zadzwonił i rzecze "że dzieje się ze mną coś nie dobrego coś bardzo złego" odpowiedziałam że jeszcze rytuałów i obrzędów żadnych nie odprawiam więc chyba jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
rozumiem cie dokonalen: moja mame szlag trafia ze ciagle pieke kure w piekarniku..albo ciagle zamuje palniki.
nie raz slysze ze mojej mamie jest przykro bo nie chce zjesc normalnego obiadu (u niej noirmalny obiad sklada sie z oleju panierki z maki bialej na schobowym ziemniakow rozgotowanych i kapusty kiszonej polanej znow olejem)

zoabczymy co powiedza twoi bliscy jak osiagniesz swój cel
a nie gotujesz soebie na skróty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Asariah gotuj sposobem Ja kupę czasu straciłam siedząc codziennie w kuchni. Później wpadłam w tryb 3 dni treningów, 1 dzień wolny na gotowanie i dobrze na tym wychodziłam.
Teraz przez pewien czas w ogóle nie wyjdę

U mnie niby wiedzą, że jestem na diecie, ale też jak rodzice zapraszają na obiad - dzisiaj schabowe i ziemniaki...
Wydaje się wszystkim, że jak jestem na diecie, to w moment powinnam być mega szczupła, a nie dość, że dużej różnicy nie widzą, to jeszcze tyle jem...

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2010-02-21 23:12:49

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
trzeba mieć silną wolę, motywacje, cierpliwości na nadejście efektów, które niestety przychodzą czasem po dłuższym czasie.

widziałem,że jadasz serek homogenizowany z białkiem,

mam dla Ciebie inna opcję, ser twarogowy chudy/ półtłusty, dokładnie z Krasnystawa mleczno - maślankowy, kostka to 340g, smak naprawdę super, nawet bez niczego można śmiało jeść, najważniejsze jest to, że nie jest wodnisty jak w przypadku innych twarogów.

ja teraz jadam codziennie pół kostki polane polewą z ok 250-300ml kefiru z rozpuszczonym słodzikiem na wodzie ( 3-4 tabletki ), smak genialny.

/




Zmieniony przez - nka w dniu 2010-02-21 23:20:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tancerko - dziękuję Wiesz, mam tyle dni za sobą, a tylko spodnie trochę są luźniejsze i bluzki Ale jak się patrzy w lustro, to jednak dalej widzi się to samo Staram się ratować myślami, że chociaż mam powera i potrafię dźwigać duże ciężary
Ja wpadkę od prowadzenia bloga na szczęście zaliczyłam jedną, naprawdę pomaga mi pisanie dziennika i tego, że tyle życzliwych osób tutaj jest i wszyscy wzajemnie się mobilizują
Jesteśmy w takim razie obie w gorącej wodzie kąpane, bo ja też wszystko bym chciała na już, a najlepiej na wczoraj
Moja dieta też jest dość monotonna, ale przywykłam do niej i nie sprawia mi ona obecnie kłopotu
Moją babkę (mieszkam z dziadkami) trafia szlag, że ciągle brudzę JEJ naczynia i ciągle gaz zużywam i coś tam robię. Przeszkadza jej nawet, że śniadanie robię sobie rano Ostatnio chciała we mnie na silę pączka wcisnąć i się obraziła jak odmówiłam

Falo - mój ojczulek ostatnio (na święta) nazwał mnie tucznikiem i się do niego w ogóle nie odzywam i nie chcę go na oczy widzieć

4nn tez gotuję sposobem mięso robię z reguły na 3 dni a często jest tak, że rano wstaję wcześniej przed pracą i coś tam jeszcze gotuję, np. jakieś warzywa.
Mięso zawsze mam zrobione na kilka dni, a reszta to na bieżąco Robię też tak, że jak mam dzień treningowy, to węglowodany przygotowuję sobie dzień wcześniej, a potem tylko odgrzewam w mikrofalówce Nie lubię paprać się w jedzeniu cały czas

NKA - chwilowo jadłam serek homogenizowany, ale dzisiaj znów wróciłam do twarogu półtłustego , wcześniej tez jadłam twaróg.
Dzięki za informacje o tym twarogu jeśli gdzieś go zobaczę to z pewnością kupię skoro taki smaczny jest

Zmieniony przez - Asariah w dniu 2010-02-21 23:23:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Asariah boz babkami to tak jest tylko pączki i jagodzianki wciskają i nieśmiertelny tekst "moze głodna jesteś"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Falo moja jest taka, że najchętniej to bym w ogóle jeśc zabroniła i pić bo przecież się odchudzam Dzisiaj powiedziała, że za dużo herbaty piję, a przecież chcę schudnąć


A tutaj takie coś na dobranoc, bo czas zmykać do łózka zaznaczam, że łagodna to jest muzyka



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na masę do poprawy.

Następny temat

Split do oceny.

WHEY premium