SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ASARIAH/Dziennik - Your life is yours alone - etap II s. 86

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Asariah niesamowicie Ci idzie dajesz czadu dziewczyno i na nic sie nie oglądaj To ja tobie zazdroszczę mała Buziole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
W MC spory zapas
W przysiadzie walka była ale tez poszło dość gładko. Gratulacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tez mi sie widzi spory zapas, silna kobieto jestes oj silna, ty swoj potencjal nawet w polowie nie wykorzystywalas

przysida tez pojdzie w gore, ladnie ci idzie chociaz garbik byl, no ale to w koncu walka o max

super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marta no nie było Cię to witam w moich skromnych progach

Fala - to i tak nie jest najważniejsze, jakbym była wielkości mojej koleżanki, którą widać na jednym filmie, to bym była naprawdę zadowolona

Hubert - dzięki przysiady zaczęłam robić później niż MC tak patrząc na moją "karierę" więc może dlatego też są one słabsze, ale to się nadrobi Teraz czeka mnie 47,5 kg na płaskiej

Obli - silna na jeden raz, ale jak trzeba coś w domu zrobić, to już nie taka silna jakoś a siła nie jest użyteczna w codziennym życiu
Co do garbu, to starałam się z całych sił go nie robić po dzisiejszym treningu to najbardziej bolą mnie prostowniki i kaptury, a nogi wcale w ogóle to miał byc trening nóg a nie pleców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
no kochana jestem w szoku!!!!

ale postep!!!! gratuluję az milo popatrzeć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Asariah gratulacje.Super przysiad i MC. Masz powera dziewczyno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
power, power :):):)

Widać, że jest MOC:):) Gratulacje:) i miłego dnia:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest MOC, bedzie TS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
Oo prosze, jaka sila te 97,5 to na lajcie poszlo. Pieknie, gratuluje

widze ze dalej krazysz w poszukiwaniach fajnej silowni

tymi ominietymi paroma treningami sie nie przejmuj az tak, co prawda sa takie dziwne wyrzuty jak sie na trening nie pojdzie ale pozniej jak sie juz znowu w rytm wpadnie to spoko
wszystko jest na dobrej drodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Chwilę mnie nie było,a tu taki szok
Idziesz jak burza, masz potencjał )

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na masę do poprawy.

Następny temat

Split do oceny.

WHEY premium