SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ASARIAH/Dziennik - Your life is yours alone - etap II s. 86

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Vena ja wiem o kim ona myśli patrząc na zelaztwo dlatego to wzruszenie , ale ciiii...

No i wreszcie się doczekałam powrotu do życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A Kasia widzę, że wykorzystuje każda okazje do tego by wstawić swoją ulubioną emotkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
ciekawe widoki (nie wliczając żuli )

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Iza Ty wiesz,a ja nie wiem?

Marcin może być?


Agatko

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kasia no właśnie nikt tego nie rozumie przede wszystkim jak kobieta ćwiczy na siłownie. Ja to zawsze jestem porównywana z jakimiś chłopami heh...

Iza - ja się zastanawiam czy prowadzenie tego dziennika ma sens, mam więcej kłopotów z nim w życiu prywatnym i ciągle słyszę jakieś docinki.

Caramel - na tej "mostowej" fotce nawet widać z oddali tych żuli. Jednego to chciałam rozjechać bo właśnie oddawał produkty uboczne metabolizmu na kamienie :-/ no i oczywiście usłyszałam jakiś komentarz odnośnie swojego tyłka. Żenujące to jest.

Wstawię jeszcze zdjęcie mojego rowerka



Fantastycznie się na nim jeździ. Opony świetnie trzymają się podłoża i nawet na asfalcie/betonie nie toczą się jakoś ciężko i całkiem dobrze się jedzie, słychać tylko takie "mlaskanie" ale to typowy rower MTB, więc nie bardzo nadaje się na jazdę po mieście
Czasami tylko trochę straszno jest, żebym nie dostała od kogoś po mordzie i żeby go mi ktoś nie zawinął.
Najbezpieczniej jest mieć jakiegoś makrokesza za 150 zł , ale na tym to bym się bała jeździć, żeby mi sie nie rozpadł podczas zjazdu z górki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Jaki fotogeniczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
żul, co ci się tam napatoczył to i takim za 150 by nie pogardził. Tyle, że nie szkoda. Gorzej , że przy tym może jeszcze i krzywdę zrobić,a lepszy rower tylko przyciąga... zresztą można i bez niczego, spokojnie sobie iść i trafić na tego kogo nie trzeba, takie czasy... Kup sobie psa jak sobie biegam późnymi wieczorami to biorę psa. On skorzysta a i ja mam obstawę. Wystarczy, że ktoś by mnie klepnął ręką to już mógłby jej nie mieć

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Tam kolo torów zawsze żule są :P
Dobra micha&siłownia&cardio i nie ma prawa nie wyjść :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
"no i oczywiście usłyszałam jakiś komentarz odnośnie swojego tyłka. Żenujące to jest."

Ty przynajmniej chcesz to zmienić i robisz wiele w tym kierunku, podczas gdy oni tylko potrafią pić, lać i komentować. TO jest żenujące

Powodzenia, będę wpadał

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Coś w tym jest niezrozumieniu,bo tak myślę o dzisiejszej rozmowie z trenerką, że niby robię trening "masowy" i w ogóle. Ale ja nie chcę być jak inne babki, różowe hantelki, tylko podnosić ciężary, no! I jeszcze do mnie, że MC z 40kg to straszny ciężar <matko boska!!!>
Z mojego doświadczenia (choć jako statystyk nie powinnam wnioskować na tak małej próbie) powiem, że fajniej się gada z facetami, oni się bardziej tym interesują i nie brzęczą, że "nie chcą się za bardzo umięśnić" albo nie nazywają mnie "pudzianowski" (LOL, patrz zdjęcia na moim dzienniku).
A odnośnie tego, że ktoś Ci docina w sprawie trybu życia i dziennika- czy aby na pewno taka osoba Ci dobrze życzy, hę? Realizujesz swój cel, nie?

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na masę do poprawy.

Następny temat

Split do oceny.

WHEY premium