SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ASARIAH/Dziennik - Your life is yours alone - etap II s. 86

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Jak spojrzałem na omlecika to aż mi się tak głodno zrobiło Wygląda jak ciasto.
Bardzo ładne zdjęcia, aż żal że przede mną tylko ostatni posiłek

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bachman - przede mną właśnie stoi kostka twarogu półtłustego, oliwa z oliwek i 20 g wheya, jakoś mało apetyczne to jest
Ale za to jutro na śniadanie znów omlecik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
u mnie faworytem jeśli o twaróg idzie to twaróg+cebula+ przyprawy +20/30g oliwy, smakuje super jak ktoś lubi ostre... i nie boi cebulowego się zapachu z ust Dlatego na noc wcinam.
A kolację to mam gdzieś tak koło 23 dopiero, orzeszki i makrela z nieśmiertelnym brokułem.

O ale raz jadłem twaróg z cynamonem i białeczkiem i wchodził dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93
hehe w wypowiedzi było zproponowała bym zwiększyć ilość aerobowych zamiast siłowych. Nie miałam na myśli całkowitej rezygnacji z siłowych oczywiście, ale więcej aero niż siłowych zdecydoanie. Wdg mnie każdy ma swoeje sposoby na redukcję i każdy organizm reaguje inaczej. Mi zawsze aero pomaga, bieżnia, rowerek, czy zajęcia typu fitness. Dziś np. byłam na ćwiczeniach Body Ball. Pół godzinki typowgo aerobiku a potem pół godzinki ćwiczeń na brzuch, uda, pośladki, a także ćwiczenia na poprawę równowagi i wzmocnienie kręgosłupa z wykożystaniem piłek. Całkiem fajne mimo że nie siłowe z obciążeniami tez pozwalają na ukształtowanie i wysmuklenie ciałka no a aero spala.
Także ja swej wypowiedzi będe bronić, aczkolwiek każdy ma swoje zdanie i swój sposób na redukcie. Pozdrawiam, buziaczki. I życze powodzenie

Per Aspera Ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
jesz na kolacje 200/250g twarogu i do tego jeszcze whey'a? nie przesadzasz?

a z treningiem nie jest wcale tak cienko-martwy ciag konkret
ja zaczynalem od 40/50/60kg chyba, a wazylem 107 i wygladalem jak smok

bede zagladal, powodzenia

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zjadłam na kolację 150 g twarogu, albo nawet mniej bo nie mogłam dokończyć tego - nie wchodziło Więc wypiłam sobie 20 g wheya - to nie jest dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wczoraj udało mi sie iśc spac wcześnie, a mianowicie o 8.30 już chrapałam
budzik dzisiaj zadzwonił o 5.30, ale oczywiście musiała być drzemka i zwlokłam się z łóżka o 5.45.
Zamraznąć dzisiaj można...

Po przyjeździe do pracy zjadłam omleta - poświęciłam się zmieliłam płatki owsiane na mąkę, mniam...

Wypiskę dam oczywiście wiczorem, kiedy już cały dzień minie i będę pewna, że wszystko było dobrze

Dzisiaj chyba jhakieś zakupy wpadną, bo nie mam nic do jedzenia. Trzeba kawałek jakiejś krowy kupić i jakąś pieczeń strzelić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Jak może twaróg nie wchodzić?
To jakiś kiepski twaróg jesz.
Polecam "garwoliński" jeśli jest u Ciebie w mieście w sprzedaży.
Dla mnie PYCHA pod każdą postacią.

A tak po za tym, to jedziesz!

Edit:
Chciałabym zapytać o Twój rower.
Ile za niego dałaś?

Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2010-01-26 14:13:16

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musze po taki fajny serek homogenizowany naturalny podskotyczć do Lidla. Sprzedawany jest po 500 g w wiaderkach. Super jest jak się zmiesza z jakąś odzywką dobrą
Taki zwykły twaróg mi totalnie nie chodzi - gryzie w zęby

A rower to Cube Acid z 2009 r. Kupiłam go za 2500 tys. zł, ale normalna cena to chyba nadal 3 tys. zł. Ja się ostro targowałam Chociaż i tak chcę zmienić koła na lżejsze i amortyzator na Rock Shox Reba, który waży 05 kg mniej niż mój i jest o niebo lepszy.

Zmieniony przez - Asariah w dniu 2010-01-26 14:28:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Asariah trzymam kciuki. Na pewno Ci się uda. Ja kilka lat temu zrzuciłam ponad 30kg. Trwało to trochę, ale nie jest to zadanie ne do wykonania. A przy wsparciu ludzi z sfd zrobisz to na pewno zdrowiej niż ja i dorobisz się ładnych mięsni. Będę zaglądać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na masę do poprawy.

Następny temat

Split do oceny.

WHEY premium