SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ASARIAH/Dziennik - Your life is yours alone - etap II s. 86

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Anitan bo właśnie tak jak Ty, jem trzy posiłki w pracy gdzie nie ma nawet głupie mikrofalówki i tylko w domu jem jeden posiłek na ciepło, a kolacja to twaróg jest więc nie bardzo idzie go zjeśc na ciepło
Odnośnie jeszcze odzywek, to jak wstaję o 5.45 i na 7.30 mam do pracy, to nie jestem w stanie zjeść rano śniadania normalnego i lepiej żebym wypiła rano porcję białka niż tylko kawę. Organizm dostanie trochę składników odżywczych dopóki nie zjem śniadania

A to mieszanie białka z serkiem, uwielbiam serki homogenizowane, a nie mogę jeśc tych smakowych więc taki sobie substytut zrobiłam

Zmieniony przez - Asariah w dniu 2010-02-06 20:13:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
W sumie twaróg też jem na kolację, więc faktycznie tylko 2 posiłki na ciepło, ale wiesz Asariah ja wstaję 15min później niż Ty. O 6 i śmigam na siłownię, żeby z treningiem wyrobić się przed pracą. Na śniadanie robię placki owsiane, albo omlet i przygotowję go wieczorem, a rano to wrzucam na chwilke na patelnię i mam ciepłe śniadanko, więc w sumie można śniadanie też ciepłe;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




Dzisiaj nie było treningu. Cały dzień spędziłam w domu.
Dieta jako tako trzymana. Miałam ochotę zagryźć smutki czymś słodkim ale ostatecznie udało mi się powstrzymać.
Dzisiaj jest taki dzień, kiedy nic nie ma sensu. To całe ćwiczenie, męczenie się. Po co?
Nic więcej nie napiszę, bo w tym temacie nic więcej do napisania nie mam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 744 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4046
Widzę Asariah, że dzisiaj masz dokładnie taki sam dzień jak ja...Nic ująć, nic doadać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 108610
Dziewczyny wszystkie mamy takie dni jest nam ciężko, w diecie mało ww i niewiele brakuje by nas ktoś z otoczenia wkurzył.
No ale zobaczycie, jeszcze nadejdzie czas, że będziemy triumfować
Twardym trza być nie miękkim nawet jak mówimy to przez łzy i ze ściśniętym gardłem.
Dziewczyny
Głowa do góry... jutro będzie lepiej.

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nie jest tak... dieta i ćwiczenia i to wszystko, to inna sprawa.
Mam pewne problemy osobiste i coś mi się wydaje, że przez to zaniecham zrobienia porządku ze sobą. Na dzień dzisiejszy wszystko wydaje mi się bez sensu.

W ogóle jak można schudnąć jedząc 2 x w tygodniu 2200 kcal?

Jak jadłam 1300 kcal, to wtedy chudłam ładnie.. Jak się głodziłam, też leciały kilogramy.. A teraz coś nie chcą. Przez krótką chwilę myślę, że coś faktycznie schudłam, ale przez resztę czasu uważam, że nic nie ruszyło... I że kolejny miesiąc poszedł na marne..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
A słyszałaś o nakręcaniu metabolizmu przez jedzenie i aktywność fizyczną?
Po takich dietach jak stosowałaś nic dziwnego, że dochodzenie do prawidłowego trybu metabolizmu trwa dłużej niż tydzień. Jeśli tego sobie nie wbijesz do głowy nie osiągniesz niczego dobrego w tym temacie. To trwa dłużej i nie nastawiaj się na krótkotrwałe efekty...

Po drugie - nie wywieraj presji na siebie samą poprzez myślenie że musi coś lecieć... Nie leci bo najpierw musisz zrobić porządek z metabolizmem. Zacznie lecieć jak wejdziesz na odpowiednie obroty.
Szczuplenie w takim przypadku to nie kwestia 2 tygodni czy miesiąca... Ciebie czeka kilka, może kilkanaście miesięcy pracy nad sobą i to musisz sobie uświadomić. Rozłóż cele w czasie i nie oczekuj od siebie zbyt wiele na początek...
i najważniejsze postaw sobie inny cel na pierwszy miesiąc - rozhulać metabolizm, wejść w rytm treningowy, wyczyścić dietę...

Trzym się!

Mam pytanie... jak wyglądała Twoja dieta przed założeniem tego dziennika?

Zmieniony przez - LukRecJa w dniu 2010-02-07 11:34:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lu dzięki.. staram się tak myśleć, ale też inni presję na mnie wywierają z mojego otoczenia.. Jak jadłam 1300 kcal to było za dużo, jak jadłam 1500 kcal tez za dużo, a jak jadłam 1800 kcal to też było za dużo bo zaczęłam tyć..
Wszędzie słyszę, że jak będę tyle żarła to nie schudnę, a się wtedy wściekam i mówię, że będę wszystko robić po swojemu..
Słyszę, że mam nie słuchać nikogo z forum, że przede wszystkim facetów mam nie słuchać bo oni to nie maja pojęcia o odchudzaniu..
Słyszę, że mam nie jeść kolacji, że po co mi tyle posiłków, że kiedyś to nie jadłam i wtedy ładnie chudłam (faktycznie to się głodziłam, bo jadłam coś około 1000 kcal albo nawet i mniej)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
aero aero aero
bez tego lipa będzie

dlatego nie łam się
tylko zasuwaj na aero!

2000-2200kcal przy sporej aktywności jest OK!!

a 1300 kcal to jedz jak będziesz na etapie o wiele późniejszym, choć to i tak mało. Na razie jest ok. Czytasz mojego bloga, nie? więc wiesz, że ja i inni uważają, że bez aero nie ma efektów. Trzeba się namęczyć. Choć nie są to męczarnie fizyczne, tylko musisz się przełamać i zakodować sobie, że jest to taki sam obowiązek jak umycie zębów czy oddychanie...

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1885 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11823
Acha, i jesze.. fotografujesz się co tydzień, mierzysz?
Wiem z doświadczenia że naet jeśli się wydaje że nic się nie rusza wagowo i pomiarowo - po zestawieniu zdjęć widać zmianę wyglądu i jakości ciała... polecam jeśli tego nie robisz.

Co do opinii z zewnątrz - uświadom sobie, że nawet bliscy teoretycznie chcąc dla nas dobrze potrafią wyrządzić najwięcej szkód... (np poprzez powielanie takich głupot jak piszesz wyżej, wciskając w nas antybiotyki itp) Niestety usimy nauczyć się słuchać siebie przede wszystkich, obserwować organizm, a nie przejmować się opiniami osób, które mają małe pojęcie na ten temat... Owszem oni chcą pewnie dobrze dla Ciebie itd... ale patrzą zbyt płytko by zrozumieć istotę tego co robisz.

Najważniejsze żebyś Ty to dostrzegła, reszta przyjdzie sama. Ze mnie też się śmiali że jem co 3 godz. itp.. Dopiero jak pewien lekarz powiedział mojej mamie "słuchaj schudłem 20kg tylko i wyłącznie zwiększając ilość zjadanych posiłków i zmniejszając ich objętość" zaczęła robić to co ja
Jakby w ogóle nie zauważając, że ja jej to mówiłam wcześniej. Ba! pokazałam że to działa.
Po prostu autorytetami dla naszych bliskich są...
osoby obce (lekarze, panie w gazetach i TV)... a niestety te osoby zbyt często powielają bzdury na wiele tematów.

Musisz olać otoczenie - rób swoje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na masę do poprawy.

Następny temat

Split do oceny.

WHEY premium