No faktycznie "fajnie" z tymi spodniami.
A może komuś sprawia przyjemność wąchanie takich spoconych rzeczy?
No wiecie - taki fetysz
U mnie zginęly ponoć komuś buty i klapki pod prysznic, ale jak niedawno jakaś pani zostawila na lawce spodnie i koszulkę, to leżaly tam przez kilka dni
A "najfajniej" jest, jak ktoś zostawi brudne majtki pod prysznicem, co dosyć często się zdarza
Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2010-01-30 15:51:54
A może komuś sprawia przyjemność wąchanie takich spoconych rzeczy?
No wiecie - taki fetysz
U mnie zginęly ponoć komuś buty i klapki pod prysznic, ale jak niedawno jakaś pani zostawila na lawce spodnie i koszulkę, to leżaly tam przez kilka dni
A "najfajniej" jest, jak ktoś zostawi brudne majtki pod prysznicem, co dosyć często się zdarza
Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2010-01-30 15:51:54
Meraviglia!


