Rafał.
Ja miałem najpierw naderwane więzadła, co wykazała artroskopia.
Po niej była rehabilitacja itd lekarz powiedział, że mogę już grać w piłkę i pograłem...3tygodnie i znów skręcone kolano i od jakiś 2lat mam pozrywane wg lekarzy.
Gram w piłkę czasami ale ze stabilizatorem. Ogólnie za dużą mam niestabilność więc zdecydowałem się na rekonstrukcję. Czekam na termin.
Ja miałem najpierw naderwane więzadła, co wykazała artroskopia.
Po niej była rehabilitacja itd lekarz powiedział, że mogę już grać w piłkę i pograłem...3tygodnie i znów skręcone kolano i od jakiś 2lat mam pozrywane wg lekarzy.
Gram w piłkę czasami ale ze stabilizatorem. Ogólnie za dużą mam niestabilność więc zdecydowałem się na rekonstrukcję. Czekam na termin.

' Nie jesteśmy aniołami '

