SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kolano, łąkotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 544072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36538
Rafał.
Ja miałem najpierw naderwane więzadła, co wykazała artroskopia.
Po niej była rehabilitacja itd lekarz powiedział, że mogę już grać w piłkę i pograłem...3tygodnie i znów skręcone kolano i od jakiś 2lat mam pozrywane wg lekarzy.
Gram w piłkę czasami ale ze stabilizatorem. Ogólnie za dużą mam niestabilność więc zdecydowałem się na rekonstrukcję. Czekam na termin.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 209
do rafał1075:przejrzyj sobie moje wywody począwszy od strony 201. Ja miałem dokładnie takie same wątpliwości jak Ty. Teraz jestem drugi tydzien po rekonstrukcji i zobaczymy co bedzie dalej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36538
tomtom miałeś może metodą artroskopii ? Jakie znieczulenie ? Ile czasu po operacji wyszedłeś ?

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5336
rafal1075 jak wyzej u mnie taka sama sytuacja. Predzej czy pozniej jesli chcesz uprawiac sport odczujesz to.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5336
HA! Ja dzisiaj juz zaczalem chodzic bez kul:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 209
do SzakalBWA: a ile czasu minęło od operacji?

do davidnth: artroskopia, znieczulenie miejscowe w kręgosłup, wyszedłem 6-go dnia ale miałem też szytą łąkotkę, przez co nie mogę zginać nogi przez 5 tyg. Z samym acl-em wychodzili już 5 dnia.

Zmieniony przez - tomtom76 w dniu 2010-01-20 07:32:17

Zmieniony przez - tomtom76 w dniu 2010-01-20 07:32:43
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44115
ja po artroskopii (wycinanie łąkotki, wycinanie czegos martwego z wiezadła) chodzilem na 2 dzien i tez na 2 dzien wyszedlem do domu. wiec nie ma sie czym przejmowac przy artroskopii
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36538
Ja idę na reko robioną artroskopowo i chyba wolałbym mieć narkozę ...

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 158
ja miałem artroskopie robioną z narkozą i wyszedłem tego samego dnia, a po reko zostałem 2 dni w szpitalu i miałem znieczulenie miejscowe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36538
Na artroskopii też miałem właśnie narkozę i chętnie bym przy niej został.
Jednak z tego co słyszę to większość ludzi przy rekonstrukcji ma miejscowe znieczulenie.

' Nie jesteśmy aniołami '

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prozak a inne leki

Następny temat

pekniecie kosci promieniowej -pomocy.

Shoty
Polecane artykuły