obliqoues pewnie w rękch nie ma takiej porażki ,masz super sylwetke

Tak mysle ,bo o tych dodatkowych cm ostatnio jadłam zowoców w wiekszosci sliwki ,a od nich troszke brzuch mi sie wzdyma ,moze od tego.Sprawdze za tydzien pomiary,a do redukcji wcale narazie mi sie tak nie spieszy


fajnie jest sie najeść i wcale zbyt dużo przy tym nie tyć
Dzien1.
1a. klatka wyciskanie 5x8 ok 2min przerwy 30,32,34,36,38kg
1b. podciaganie na sztandze5xmax(8razy)z obciązeniem 5kg 90sek przerwy
2a. wyciskanie sztangielek z podlogi z rotacja 4x10-12 60sek 2s-2x11kg,2s-2x13kg
2b.
wioslowanie sztangielka w podparciu 4x10-12 60ske 1s-13kg ,3s-15kg
3. pompki z nogami na pilce 3xmax(12,w ostatniej10) 60sek
4. renegade row 3 x6 2x15kg
Trening robiłam z dzieckiem na głowie złapało katar i nie puszła do przedszkola ,ale nie było tak żle.Podoba mi sie wyciskanie sztangi,wogóle fajnie mi sie ćwiczy na kaltke
