SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

POJEDYNCZE PYTANIA cz.4

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 227992

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6447 Napisanych postów 79265 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774594
Stary temat: https://www.sfd.pl/POJEDYNCZE_PYTANIA_cz.3-t474620-s300.html

Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6554
Koles. Sog za pomoc.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1602
Tuńczyk na kolacje zamiast Twarogu moze byc? ;>

A drugie pytanie odnosnie slodzika:
Czy on moze wplynac negatywnie na %BF?
Slodzik a Cukier - to jes to samo? ;>



Zmieniony przez - myth3 w dniu 2009-09-13 14:49:23

Raz Czekaj na swą szanse.
Dwa Ciśnij do oporu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6554
Zapewne słodzik z E951 czyli Aspartamem - nie.
Tyle, że jego nadmiar prowadzi do skutków ubocznych.

Zmieniony przez - donJAZYRone w dniu 2009-09-13 15:04:21

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13775
Panowie, krótka piłka:
Na masie lepsze 1,8g czy 2g białka. Swoja odpowiedz uzasadnij

"Abs of a skinny guy is like a fat girl with big boobs... it dosent count."

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351395
tuńczyk może być, ale staraj się go ograniczać do minimum.
co do słodzika i bf - https://www.sfd.pl/-t383032.html

Jarzyna jakich to skutków ubocznych i ile to nadmiar?
badania proszę, nie puste słowa.

pzdr/


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2009-09-13 15:27:30

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6554
Jak coś to Krzysztof Jarzyna ze Szczecina Szef wszystkich Szefów
http://otworz-oczy.org/index.php/aspartam-e951-zabojczy-slodzik/
Sprawdź pocztę.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351395
ale mnie interesują wiarygodne badania uznane przez wszystkich, nie artykuł na jakiejś anonimowej stronie, jak takie znajdziesz zdejmę Ci bana z pierwszego konta.


na poczcie nic od Ciebie nie mam - Twój adres mam dodany do ignorowanych.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2009-09-13 15:43:49

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2009-09-13 15:44:19

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6554
Głównej grubej stronki raczej na stronach PL nie ma.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=314735
Tu jest najwięcej informacji temat Badań.
To szkoda, bo chcialem, zebys otworzył temat Łosie. Mam coś co by zainteresowało wszystkich na temat Czemona i tych jego zdjęć. Pzdr..

Zmieniony przez - donJAZYRone w dniu 2009-09-13 15:54:52

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1602
Hm.. a jesli tak raz w tygodniu zrobie Sobie malego ''czitmila'' :D , tj.. dodam do ciasta EXTRA LOW CARBO (twarog ,orzechy ,bialka jaj) tak z 15-20g miodu , to chyba nic sie nie stanie co nie? ;)

Raz Czekaj na swą szanse.
Dwa Ciśnij do oporu.

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351395
chłopie, płaczesz od wczoraj jak baba...raz na jakiś czas możesz zjeść nawet dużą pizze i zapić 2l pepsi.

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna.

Następny temat

Uzupełnienie 10 wskazówek żywieniowych

electro
Polecane artykuły