SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.4

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 194713

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy dobrze będzie takie coś na śniadanie?
kasza manna na mleku, trochę cukru dla smaku, do tego łyżka/dwie zarodków pszennych, łyżka otrębów pszennych i trochę płatków owsianych. Do tego jajecznica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Volter nie będzie to dobre kasza manna ma wys ig i do tego jeszcze cukier... chyba się pomyliłeś ...

Voolcanoo eurolen jest ok ale podaj linka przed kupnem co do ssania podbij kalorie skoro aż tak Cię ssie coś musi być nie tak...

Thats_Nice są prwie bez kaloryczne czy mało szkodliwe można by debatować
w każdym razie jedz w rosądnych ilościach jak kupisz i poszukaj w podwieszonych opisu ...

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 240 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5196
s.m.p.a, a moze masz jakis pomysl na moje pytanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
załóż tak białko 2g wliczaj tylko pełnowartościowe
tłuszcze daj na 1,3g
ww na poziomie 5g zacznij i obserwuj

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
S.M.P.A: Chciałbym poznać Twoje zdanie na temat wypowiedzi Mawashiego o nie łączeniu jajka+inne tłuszcze zwierzęce w temacie:"Ile można dziennie jajek zjeść"?
I może wiesz dlaczego można łączyć w takim razie jajka z tł. roślinnymi?

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 575 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5475
Witam!
Mam drobne pytanie mianowicie, czy bez konkretnej diety można osiągnąć zamierzony sukces przybrania masy tylko w wolniejszym tempie?
Z góry thx za info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Nebhe z takim pytaniem się trzeba zgłosić do jakieś wróżki, gdyż to zależy od wielu czynników, ale powiem Ci jedną sprawdzoną rzecz bez wyrzeczeń nie ma spodziewanych efektów...

Szprota94 co mam Ci wyjaśnić jeśli Mawashi tam wyraźnie napisał...
Lecytyna ma taką właściwość że transportuje cholesterol i inne cząstki tłuszczu do wątroby gdy tylko dostanie sygnał, tam jeszcze dzięki cholinie pomaga w ich rozprowadzaniu i wchłanianiu....
więc logiczne będzie że jeśli dodasz do jajek tłustego mięsa bogatego w cholesterol w organiźmie może nie być na tyle lecytyny by z nim sobie poradziła ...

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 345
Czy można jeść mąkę razową bez obróbki termicznej tzn wrzucic jej trochę do jogurtu naturalnego i wcinac? Oczywiscie chodzi mi o to, czy taka maka zaszkodzi mi? Bede siedzial na wc caly dzien itp czy smialo wcinac?
I jeszcze jedno- mak nadaje sie jako zrodlo tluszczy?
Ma w sobie glownie wielonienasycone i duzo wapnia, dlatego pytam ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tego jeszcze nie słyszałem do jogurtu daj płatków owsianych nie mąki ....
co do maku nie połacalne tłuszcze niezbyt dobrej jakości i trzeba przygotować zanim zjesz bo surowego sie nie je orzechy włoskie lepiej wychodzą

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Dzieki S.M.P.A sog for you. A wiesz może dlaczego z tl. roślinnymi mozna jaja łączyc?

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna.

Następny temat

Uzupełnienie 10 wskazówek żywieniowych

WHEY premium