SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.4

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 194690

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2852
Więc jeżeli najlepiej "mieć" wszystkie wtedy jak to łączyć? spożywać różne rodzaje pożywienia które są bogate w kw. omega3/6 (oliwę, olej lniany, orzechy) po posiłkach i oprócz tego gold omege3?

Zmieniony przez - UQASH w dniu 2009-11-07 22:49:00

W tych haniebnych czasach, ta gra stała się dla mnie religią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2461
Ponieważ ostatnio mam przerwę w ćwiczeniach z powodu kontuzji (rozcięcie) postanowiłem nabrać trochę masy ... i po tygodniu zauważyłem skok masy i wagi ... ale niestety wszystko tak jakby szło na brzuch ... a łapy dalej chude :P...Czy to się z czasem będzie wyrównywać czy lepiej nie nabierać dużo wagi w tym okresie kiedy nie mogę ćwiczyć...?

[Życie to sport, życie to walka]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 625
Witam. Jestem początkujący, dopiero pierwszy tydzień na siłowni a i tak okazało się że robię błędy,pomimo iż czytałem trochę artykułów. Wiec, moje pytanie. Mam 176 cm wzrostu , 72kg , otłuszczone uda (mój największy problem) trochę tłuszczu na brzuchy, ramiona według mnie dobre, nie otłuszczone bardzo, trochę mięśni. Mam najpierw zrzucić kilogramy a potem brać się za robienie masy?? Stosować areoby , oprócz tego że chodzę na basen 3x w tygodniu? Trzeba najpierw zrzucić żęby potem urosła masa mięśniowa, bo chyba w diecie i treningu na mase jako początkujący nie strace tłuszczy na udach?? Dietę dopiero powoli zaczynam zmieniać.


Zmieniony przez - Mikeros w dniu 2009-11-07 23:15:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2852
redukcja potem masa, dieta+aeroby(przy dobrym planie)

W tych haniebnych czasach, ta gra stała się dla mnie religią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1458
Witam czytalem kilka tematow w ktorych odradzano wszelkiego rodzaju szynki co w nich jest zlego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2852
nadmiar chemii, peklosoli...przetworzona żywność - taką się odradza

W tych haniebnych czasach, ta gra stała się dla mnie religią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1458
aha wiec co do kanapek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2852
chleb (bo o pieczywo białe chodzi gdy piszesz "kanapki"?) też nie jest dobrym pomysłem, ew. pełnoziarnisty ale źródła węgli i tak lepiej brać z innych produktów :)

Zmieniony przez - UQASH w dniu 2009-11-07 23:49:01

W tych haniebnych czasach, ta gra stała się dla mnie religią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
chleb razowy może być do kanapek mięso zrobione przez siebie lub ryby na pewno lepiej i taniej wyjdzie niż szybki z niewiadomego pochodzniea
jeśli chodzi o kwasy to proporcje 1:2:1
wielo,jedno,nasycone
podzielić na posiłki

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
a załóżmy ze nie bede tej ostrowii mieszał w szkole, to ile czasu moze stac po zrobieniu jej tak aby nic w miare nie straciła? moze ktoś wie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna.

Następny temat

Uzupełnienie 10 wskazówek żywieniowych

WHEY premium