SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.4

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 194722

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
daj 4-5g na kg masy ciala, i obserwuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3973
A jeżeli nie ułoze diety ale bede jadl wszystkie te potrawy np.mleko platki owsiane,ryby,ryz,piers bez skory ,orzechy itd. oczywiscie z nadwyzka kaloryczna .
To bedzie ok czy nie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 332 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10518
Chłopy takie glupie pytanie, dzis robilem cyca ktory surowy wazyl 200 g,po upieczeniu ok 150 g,napewno woda odparowala ale czy nadal liczymy bialka tak jak dla 200 g surowego miesa ? czy dla tych 150 g po przygotowaniu?

Semper Paratus!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Liczymy zawsze przed obróbką termiczną.

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Wszytsko liczymy przed obróbką bo kasza na przykład napęcznieje ....

ziom3159 to nie bedziesz kontrolował ile kalorii pochłaniasz i większe prawdopodobieństwo że Cię zaleje

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
czy wysilek umyslowy ma jakis wplyw na nasze zapotrzebowanie ? Dzisiaj w szkole mialem 2godinny test z matmy. Po sprawdzianie czuje sie bardzo slaby. Normalnie miche sobie trzymam. Ale mimo wszystko takie intensywne rozkminianie jakos na mnie wplynelo. Nie jestem przetrenowany i mam odpowiednia diete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 289 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7805
A ja mam pytanie czysto kulinarne. ;]
Ile gotować brązowy ryż?
Na opakowaniu pisało 30 minut - po tym czasie cholera, nie dało się jeść tych trocin. Strzelały między zębami jakbym żwir jadł, dopiero po godzinie gotowania był w miarę zjadliwy. :f Ale po takim czasie IG pewno strzeliło w górę jak... =f

"Na chvj mi kaloryfer, skoro mam kocioł grzewczy? "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 930
Białko i gainer Mass xxl nadają się do spozycia gdy został otwarte 6-8 miesięcy temu?
Wpc 80 zamknięte w wiadereczku ale otwarte opakowanie foliowe a mass xxl otwarte i stało z lekko uchylonym rogiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
jesli nie minela data waznosci,i nie dostala sie tam wilgosc to tak. Na opakowaniu masz pewnie napisane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6433
Jakie sa domowe sposoby na strzykanie stawow oprocz galaretek mięsnych? CZy żelatyna jest dobrym rozwiązaniem, ew. słodkie galaretki?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna.

Następny temat

Uzupełnienie 10 wskazówek żywieniowych

WHEY premium