SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.4

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 195629

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 639
Witam. nurtuje mnie pytań kilka, czytając, czytając coraz więcej się ich nasuwa. : /
w kalkulatorze mi wyszło, ze potrzebuje 3,1 k kalorii[waga 83 kg,wzrost 185. 2,1g bialka na kg masy, 1g tluszczy, 4,9 węgli. Dieta 'masówka'. Tu pojawiają sie pierwsze pytania- nie za dużo węgli? nie za mało tłuszczy na kg ciała?

Kolejne pytanie, walkowane enty raz jednak mam już mętlik.Czy jak zjem normalny posilek. po 1h moge rowniez spozyc cos 'na przed trening' odczekac i wioo?: D czy jak by to bylo opytmalniej? A. jeszcze. xd Spozywajac bezposrednio po tre, banan+ odzywka+ bcaa, posiłek ryz brąz, cyc indyk lub kurczak spozyc 50 min po konsumncji supli?: o
jeszcze pytanie.; d na noc jedzac wiejski ser bądz twarog odczekac okolo 30 min i isc spac, czy moge od razu po? mogę tez dodac do posilku 'na noc' garsc orzechow tj. migdałów lub laskowców?

raz jeszcze napisalem, bo urwalo na koncu strony i nie wiem czy ktos zauwazyl. : /
pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9359
Mam pojęcie :) Mam brata, który siedzi w tym sporcie już przeszło 8 lat. Więc co nieco mi doradza.. co do diet , nigdy nie wyliczałem zapotrzebowania. Po prostu jadłem to co uważałem za stosowne ( sporo węglowadanów , białko itp ). Co do mojej wagi , to nie jest tak , że mało jem , albo źle jem.. Jędząc sporo żarcia po którym powinienem przytyć , do odżyweczki gainera ( masówka ) , aminokwasy oraz kreatyna.. Przytyłem raptem niecałe 2kg. A zjadłem ponad 5kg masówki.

Co do diet , nie mam zamiaru kupować jakiś wymysłów czy innych " cudeniek " . Brat odżywiał poprzez regularne posiłki w tym jadł np. ryż , makarony z różnymi dodatkami , jajka lub mięso , serki itp.. i naprawdę rezultaty są ( suchy mięsień przy wadze 95 kg ).

Prosiłbym o konkretną odpowiedź na moje pytanko , a nie na samą krytykę , forum wkońcu jest od pomocy , prawda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1674 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6837
yy a jak brzmi pytanie ?

dla przyjacol calodobowo !
grappling record : 19-8-0
MMA record : 1-1-0
http://www.sfd.pl/Kto_to_jest_Sokoudjou_-t326105.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9359
Pytanie jest stronę wcześniej..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
dostales odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6026
Mam pytanie co do długości spożywania posiłków...
Przerwy pomiędzy posiłkami powinny wynosić około 3 godziny... a powiedzcie mi co, jeśli zrobię sobie 100g ryżu pełno warzyw i kuraka, i będę go jadł 2-3 godziny ? Jakoś tak mam że strasznie wolno jem - biorę trochę do zjedzenia porobie coś na kompie potem znowu zjadam i tak dalej...
Wszędzie się mówi żeby jeść wolno, ale czy aż tak wolne jedzenie jest "zdrowe" ?
I od kiedy liczyć te 3 godziny od rozpoczęcia jedzenia czy od skończenia jedzenia go ?

Zmieniony przez - Dineek w dniu 2009-10-16 17:49:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
nie cuduj zjedz normalny posilek i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6026
Ale to jest normalny posiłek poprostu nie lubie od razu zjadać wszystkiego lol.
Chodzi mi o to czy jak se zrobie w rozpisce o 10, potem o 13, potem o 16 posiłek, to czy mogę praktycznie cały czas go jeść (o 10 zacząć jeść do powiedzmy 12, godzina przerwy potem o 13 następny i tak dalej).
Bo jak siedze w domu i mi sie nie śpieszy nigdzie to po prostu tak mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9359
Nie rozumiem , jak można jest 3 godziny np. miskę ryżu oO ? Przecież przy powolnym jedzeniu to max 15 minut..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6026
Godzinę mi zajmuje zjedzenie 30g makaronu , 200g mięcha i pół kila warzyw. :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna.

Następny temat

Uzupełnienie 10 wskazówek żywieniowych

WHEY premium