SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.4

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 193311

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 955
A mnie dręczy sprawa czerwonego mięsa, wiem jak ważne jest. Ale mam pytanie czy jest jakieś tańsze czerwonego mieso niż schab?

W poszukiwaniu mocy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Thx
Która z grup krwi jest najlepiej przystosowana do Treningów Siłowych (Masa)? Z tego co mi wiadomo to 0, bo najlepiej toleruje białko z przetworów mięsnych etc... Jest tak?
Bo np. grupa A toleruje lepiej białko z przetworów mlecznych

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1762
Mam pytanie. Czy częste spożywanie jajek połączonych z węglowodanami jest szkodliwe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9978
co powiecie na ilosc 4-6 g białka na 1 kg masy ciała?? ostatnio patrzyłem na strone animala i tak pisali ze masa idzie ogromna...

Prawdziwe potwory rodza sie w piwnicy:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
sensii musisz szukać promocji po sklepach

donJAZYRone nie patrzyłbym na to

Marcin133z z prostymi tak

Maleni123 jeśli były by takie super skutki i zero efektów ubocznych myślę że wszyscy by tak jechali
na poważnie mocno przesadzone

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 703
Jaka ławka do brzuszków lepsza? prosta czy taka zakrzywiona podobna do paraboli??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
prosta

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 703
hehe ok ale dlaczego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
gdyż mam tą "zakrzywioną" i z mojej głupoty zrobiłem między innymi przez to sobie małą krzywdę (ale to inna historia)
poza tym bardziej zdaje mi się że odcinek lędzwiowy jest bardziej obciążony (ale być może to mylne uczucie)

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Jeśli mam okropne gazy,które mają zapach zepsutych jajek,to znaczy,ze jaja mi nie służą(być może nie są do końca trawione)i lepiej,żebym ich nie jadł?

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna.

Następny temat

Uzupełnienie 10 wskazówek żywieniowych

Wiecej