SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.4

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 194797

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Bilans jest masowy-na plus,więc lepiej nie przesadzić z tymi ww.Tylko męczące jest ciągłe wymyślanie takich dziwnych dań jak podałem.Nie macie jakis alternatyw?

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
kuchnia sfd - taki dział niżej.
masz tam kilka między innymi moich przepisów nisko węglowodanowych.

aha i jeszcze ktoś tam pytał wyżej o izomery trans - w nasyconych nie ma czegoś takiego jak izomery trans - brak podwójnych wiązań/nie są związkami cyklicznymi.
Wszystko rozbija się tu o podstawy chemii organicznej, polecam choćby wikipedię.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zgadza się również zagalopowałem się z odpowiedzią
tłuszcze trans powstają z utwardzania wlaśnie tłuszczów roślinnych
a w nasyconych w naturalnej formie występują izomery trans lecz są ich nikłe ilości w porównaniu do izomerów cis także Nashgan masz bardziej sprecyzowaną odpowiedź
i dzięki Koniu że wypatrzyłeś my fault i niedokładnośc również

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam takie dziwne pytanie...;
Da się w jakiś sposób odczuć, że jest się na dodatnim bilansie energetycznym?

Czy jedząc odpowiednie produkty najlepszej jakości - zjadając je po prostu do syta, tak by nie czuć głodu - powinniśmy przybierać na wadzę czy ją utrzymywać?
Czy podczas diety masowej, kiedy siadamy do posiłku powinniśmy nie być specjalnie głodni, czy przeciwnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
Ktora czesc wolowiny jest najlepsza? Udziec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
kk3 polędwica

rossi_ hmmm na pewno nie jesteś głodny gdy nadchodzi czas zjedzenia następnego posiłku wiesz że nie musiałbyś go jeść... cieżko tak odpowiedzeić bo każdy czuje inaczej

przekroczysz bilans to nawet bo dobrych produktach przytyjesz....
nie powinniśmy być głodni ale wiadomo jak pisąłem wyżej jeden będzie drugi nie będzie głodny

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumiem. Dzięki s.m.pa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 913 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
Mam takie pytanie . Dokladnie to dwa pytania

1. Czy jesli posilek potreningowy zjadlem o godzienie 17.10 -- byl juz zjedzony . To Moge o 18.45 zagryzc Sobie tluszcze jakies? (slonecznik / dynia)

2. W sobote bede szedl na nocke ,nie mam zamiaru nic pic tylko posiedziec dla towarzystwa pogadac itp.. To dobrym rozwiazaniemy bylo by gdybym zabral ze Soba baton proteinowego Olimpa MATRIX (jestem na low carb ,moge go zjesc tak o 24 lub 1 w nocy?) ,no i oczywiscie jakies tluszcze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
smpa - naturalne izomery trans występują w tłuszczach zwierzęcych, ale są to także kwasy tłuszczowe nienasycone, np CLA.
izomeria geometryczna nie obejmuje związków z wiązaniami pojedynczymi, które nie są cykliczne, tu mamy "tylko" izomerię konfiguracyjną - optyczną, konstytucyjną, konformacyjną...

pzdr/



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2009-10-14 19:11:35

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
1 tak
2 tak

Koniu w wolnej chwili zajrzę

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna.

Następny temat

Uzupełnienie 10 wskazówek żywieniowych

WHEY premium