SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.4

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 194714

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9359
Coś jest nie tak.. ; D

Jedz na siłe , żeby " rozepchać " żołądek.. bo takie jedzonko to max 15 minut :) Musi się dobrze strawić oraz " wchłonąć ".

Bo jedzenie 3 godziny posiłku ,5 minut przerwy i następny posiłek i tak w koło macieja toż to nawet kupy nie zdążysz zrobić.. ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3376
2 pytanka

Czy pierś w jajku i bułce tartej smażona na oliwie jest gitara ? bo samej piersi nie idzie zjeść z suchym ryżem.

Przez 2 miesiace normalnie piłem oliwę, zrobilem sobie troche przerwy od diety i teraz jak ją pije to mi sie strasznie odbija. Są na to jakies sposoby ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6026
Nie jest ok :) Wszystko co smażysz na oliwie nie jest ok, a żeby smażyć w bułce tartej trzeba tej oliwy z 20-30g.
Idzie zjeść, ja jem od roku codziennie na obiad i żyję :S

Zmieniony przez - Dineek w dniu 2009-10-16 23:14:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
polać warzywa nią lub ryż nie pić .....

nic prawie co smaży sie w panierce nie jest git , gdyż nasiąka ona oliwą czy innm tłuszczem a potem nie kontrolujesz ile jadłeś

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
Mam pytanie co bedzie lepsze po treningu,białko x5protein+ carbo,czy białko i miod czy pełnowartościowy posiłek +białko czyli ryż biały + ryba+białko i ile potrzeba nadwyżki żeby rosły mięsnie

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Oczywiscie, ze pelnowartosciowy posilek. Suplemacja, ktora podales tylko w przypadku gdy nie bedziesz mogl zjesc takiego posilku w miare szybko.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
łopatka wołowa, dobra na zamiennik piersi z kurczaka?

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9359
Ja mam pytanie co do BMR , obliczam ręcznie to wychodzi mi jakoś 1700 +/- , natomiast za pomocą kalkulatorów bmr wychodzi 2500 , 6000 itd.. więc nie wiem które jest prawdziwe.

Wiek : 18
Wzrost : 180
Waga : 65

Ogółem wziąłem BMR 1754 i wyszło mi zapotrzebowanie 3401 kcal .. dobrze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 75
Mam pytanie a co z piciem mleka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
FOG_ widziałem co najmniej 2 wzory, z jednego z nich wyszło mi 1690,79 bmr

3400 zapotrzebowanie? duże, możliwe że może być trochę mniejsze, jeśli to są twoje pierwsze miesiące na siłce wystarczy tyle żeby nabierać, ale później musisz dorzucić do pieca

i zapotrzebowanie to będzie kcal żeby utrzymać swoją masę, a żeby nabierać dajemy 10-20% więcej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna.

Następny temat

Uzupełnienie 10 wskazówek żywieniowych

WHEY premium