SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.4

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 194684

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 345
Panowie i Panie właśnie sam zważyłem.
Znalazłem w kuchni 250ml szklankę (mierzyłem za pomocą wody i 50ml kielona z zaznaczoną kreską) więc pomaiar jest dokładny.
1 cup białego ryżu to 195-200g :O
Dziwne skoro 1 cup owsianych to 100g, a ryżu 200g, jak amerykańscy kulturyści obliczają przed zawodami szczególnie il. węgli, którą jedzą, jeśli owsiane zajmują 2x więcej niż np ryż.
Wie może ktoś jaki jest ich sekret ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5372
kup sobie wage
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 345
Mam przecież , a dobrze wiesz że nie o to chodzi.
Czy czytałeś to co wyżej napisałem?
Nie chodzi o ważenie moich prouktów, po prostu jak czytam diety amerykanow to ciekawi mnie ile jedza np ryzu a oni pisza 3/4 cup np. to nie wiedzialem do tej pory ile to jest. O to chodziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
czyli ok 150g z tego wynika pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2171
pepsi light/mozna po czesci zastapic wode chodzi mi tylko o plyn nawadnianie organizmu?aspartam i te sprawy mnie nie interesuja

Zmieniony przez - Fuhrer11 w dniu 2009-11-07 21:53:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2852
Czy olej lniany/orzechy włoskie można zastąpić tylko tabletkami Gold omega3(olimp) czy raczej lepiej łykać tą garść orzechów/łyżkę oleju/oliwy po posiłku?

W tych haniebnych czasach, ta gra stała się dla mnie religią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
czy mozna spokojnie wypic ostrowie 3 h po przygotowaniu? tzn w domu robia ją przed wyjsciem do szkoly a w szkole wypijam na dł przerwie. czy nic nie straci ta ostrowia na skłądnikach itp??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2852
weź sobie shaker i odmierzone ilości "ostrowi" no i wodę mineralną...zrobisz sobie w szkole bez problemu

W tych haniebnych czasach, ta gra stała się dla mnie religią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Fuhrer11 chłopie nie pij tego najlepiej jeśli możesz
większe prawdopodobieństwo odwodnienia niż nawodnienia

UQASH najlepiej miec oliwe olej lniany i omege

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2171
s.m.p.a

napewno zminimalizuje, 1szklanka do obiadu moze byc jak najbardziej(Radek Slodkiewicz sam tak robi) bardziej napewno bede bazowal na wodzie. Nie pije nie pale nie cpam bo mi na tym sporcie bardzo zalezy, jedynie z nalogow to tylko bzykam

s.m.p.a mam jeszcze jedno pytanko przy diecie masowej i treningu robienie samych brzuszkow(bez aero problem z kolanem;/) zwalczy to zeby talia nie nie rosly ?

Zmieniony przez - Fuhrer11 w dniu 2009-11-07 22:27:53
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna.

Następny temat

Uzupełnienie 10 wskazówek żywieniowych

WHEY premium