SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.4

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 196093

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 504
1. Czy Carbo i Dextroza to syf ? Radzicie inne źródła szybkich ww zaraz po treningu, czy ujdą w tłoku?

Kulturystyka to nie sport dla sprinterów ! Cierpliwość najwyższą z cnót pamiętajcie !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2852
Hetfield86 - olej lniany raczej nie jest do smażenia, rekreacyjnie łyżeczkami ja jem ten rodzaj oleju :D

W tych haniebnych czasach, ta gra stała się dla mnie religią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6433
Jedząc twaróg przed snem moge go popić kieliszkiem oleju zamiast oliwy?
Hetfield86 odpisał, że może być lniany, a rzepakowy się nada czy lepiej sam twaróg, bo nie mam lnianego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 504
Ja nic takiego nie pisałem.

Pisałem że można zastąpić oliwę olejem lnianym przed snem. Nic o smażeniu nie wspominałem.

Poza tym smażenie to syf

Kulturystyka to nie sport dla sprinterów ! Cierpliwość najwyższą z cnót pamiętajcie !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2852
smażenie jest ok, jak robisz jajecznice w takim razie? Utarło się że jest całkiem nie fajne ale używając oleju rafinowanego. Wcześniej ktoś pisał o smażeniu, Ty z tym wyjechałeś więc...Hmm pytanie ode mnie, w dni nietreningowe jak obcinać WW? dawać kcal z tłuszczy, czy jak to zrobić?Czy ostatni posiłek może być z dodatkiem tłuszczy jakaś oliwa z oliwek czy coś?

W tych haniebnych czasach, ta gra stała się dla mnie religią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 504
Lukaasz93 odsyłam do postu:

https://www.sfd.pl/Oliwa_z_oliwek_a_olej_rzepakowy-t171291.html
Tu masz odp. na swoje pytanie.

Pozdr.

Kulturystyka to nie sport dla sprinterów ! Cierpliwość najwyższą z cnót pamiętajcie !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 504
UQASH ja odp. na inne pytanie - wiec doszlo do malego nieporozumienia .

Ja nie polecam smażenia jako sposób przyżądzania posiłków. Jak patelnia to lepiej teflonek bez tłuszczu ewentualnie oleje beztłuszczowe.

Odnośnie Twojego pytania to jak najbardziej oliwa z oliwek przed snem wskazana .

Pozdr.

Zmieniony przez - Hetfield86 w dniu 2009-11-12 20:21:55

Kulturystyka to nie sport dla sprinterów ! Cierpliwość najwyższą z cnót pamiętajcie !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ostatni posiłek może być z dodatkiem fatu
w dni bez treningowe możesz obciąć ww kosztem tłuszczy a ww dać na przykład w 2-3 pierwszych posiłkach

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 187
kurczak wedzony , kurczak z rozna. dobre jest? czy za duza ilosc fatu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 75
A czy papierosy działają szkodliwe?? Jeżeli tak to proszę o podanie skutków
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna.

Następny temat

Uzupełnienie 10 wskazówek żywieniowych

WHEY premium