Treści publikowane w tym dziale mają charakter informacyjny i stanowią wymianę doświadczeń użytkowników. Nie zastępują konsultacji lekarskiej, diagnozy ani indywidualnej porady medycznej.
W przypadku problemów zdrowotnych, podejrzenia choroby lub stosowania leków skonsultuj się z lekarzem lub wykwalifikowanym specjalistą.
Szacuny
0
Napisanych postów
43
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
402
witam, wrocilem po przerwie w dostawie neta;]
Tak, ja bede mial reko Lars-em na NFZ na Lutyckiej 25 maja. Rehabilitant powiedzial ze mam wielkie szczescie ze sie na to na fundusz zalapalem, tak wiec jest to mozliwe za darmo:)
Szacuny
6
Napisanych postów
454
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1365
Kurde wkoncu potwierdziles moje slowa :) Moze te niedowiarki teraz w to uwierze, ze to Larsem mozna miec zrobione na fundusz :) Tez sie o to staram ale jak na razie mi nie idzie.
Ramzey jak zostanie troche tego sznurka to wez im tam powiedz ze ja 8 czerwca przychodze i tez tak chce :D
Szacuny
0
Napisanych postów
81
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
462
wkurzyć się można. Dziś byłem pierwszy raz na rehab i co się okazuje ano Pani się pyta czy mam coś w kolanie, Ja mówię że śruby tytanowe i co się okazuje? Że połowa moich zabiegów jakie zlecił mi doktor który zrobił mi rek ACL nie może być robiona z racji tych śrub :/ Muszę teraz iść znowu tam do lekarza i ustalić odpowiednie zabiegi i to chyba byłaby najlepsza opcja od początku...
Szacuny
0
Napisanych postów
22
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
77
Jak lekarz przepisał, to znaczy, że mogą. Zaryzykuję stwierdzenie, że on lepiej wie...
Ja też dzisiaj byłem pierwszy raz i jestem delikatnie mówiąc zdenerwowany, nie dość, że mogłem mieć rehabilitacje od 19 doby po zabiegu, to jeszcze jak na nią poszedłem, to tylko machałem pedałami na jakimś rowerku przez 10 minut, a na koniec dumny ze swojego dzieła rehabilitant powiedział, że od jutra codziennie na basen. Nie chodzę jeszcze bez kul i nie sądzę, żeby coś się zmieniło w tym temacie w przeciągu 7 dni, a tymczasem mój ortopeda powiedział, że najlepiej by było gdybym mógł mieć odstawiony stabilizator już 12 czerwca. Jestem tym bardzo zmartwiony, bo zależy mi na powrocie do sportu, a tym czasem obawiam się o to, cz kiedykolwiek zacznę chodzić. Jak ktoś ma namiary na jakiegoś dobrego fizjoterapeutę w okolicach Opoczna, to proszę napiszcie, bo do tego wiejskiego znachora to cierpliwość straciłem, po tym jak się ze mną umówił na rehabilitację i pojawił się dopiero tydzień po czasie.
Szacuny
0
Napisanych postów
81
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
462
ja wczoraj pierwszy raz byłem na uczelni bez kul i dziś miałem problem z chodzeniem ponieważ miałem zakwasy na nodze. Czy ja wiem czy lepiej wie, ten lekarz jest ortopedą który za wiele o przywracaniu kolan do sprawności chyba nie wie, o wiele więcej wiedzą lekarze w poradni która specjalizuje się w tego typu sprawach( tj rehailitacjach)
Szacuny
0
Napisanych postów
10
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
44
hej :) jestem 2 tyg po rekonstrukcji acl mialem ją robioną w sw Lukaszu w Bielsku,rehabilitacje zaczynam za tydzien. jak mowicie niektórzy moga szybko chodzic bez kul mi niestety lekarz zabronil ;/ dopiero moge po m-cu ale czuje ze bym sobie mogl juz stawac na noge :) zgina mi sie juz w 90 s nie boli a opuchlizny prawie nie widac, co o tym sądzicie?
Szacuny
0
Napisanych postów
22
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
77
Lepiej poczekaj, a na następnej wizycie u lekarza się go o to zapytaj...
Ja miałem dzisiaj znowu rowerek, ale po pierwszym obrocie mi coś strzeliło i teraz nie wiem, czy moi się coś nie stało, nie miałem wykręconej nogi, ani nie była zbytnio obciążona. Jak sądzicie czy mogłem sobie coś zrobić?
Szacuny
0
Napisanych postów
17
Wiek
49 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
83
co lekarz to opinia, ja po tygodniu chodzilam bez kul po domu, po 3 tyg wogole bez kul. Teraz jestem 7 tyg po operacji i jest ok. Ale mi lekarz pozwolil, wiec raczej sluchaj lekarza. Za to plus jest taki ze nie mam roznicy w obwodzie uda bo od poczatku obciazalam obie nogi. no i codzienna nudna rehabilitacja )