SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co właśnie wcinasz %-) VOL 3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 236783

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 485 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2305
jakies 15 zmęczyłem teraz tez ciagne zielona herbatke z melisa i rumiankiem jest godnie

Zmieniony przez - jabpol w dniu 2009-03-10 21:13:49

Ubi lex, ibi poena
MEMBER OF BIG MOTHERf***ER CLUB

moje masło orzechowe http://www.sfd.pl/masło_orzechowe-t423745-s2.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54847


jakas godzine temu:udziec z indyka,kalafior,olej lniany.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061



sniadanie i zaraz trza do budy sie zbierac
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
pije herbate i przegryzam orzechy włoskie

w szkole poszly kanapki z twarogiem,warzywami i jaja na twardo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 234
Jak Ci te omlety tak wychodzą ?:S

Czekam az ryz sie ugotuje podgryzajac talarki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11697


Przed treningowy.

Zmieniony przez - Spells0n w dniu 2009-03-11 14:39:33

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54847
Dopiero ze szkoły wrociłem a wiec :Kurak,brokuły,kalfior olej lniany(standard*)


Cola ZERO
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 726 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3969
Spells0n , co to jest tam w lewym górnym rogu ?

Ja dopiero usmażyłem sobie placki studenta i jem przed treningowy

2 piersi z kuraka, ryż parabolied, 2 ogóry kiszone + barszcz

> Per aspera ad astra <

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11697
Goro, kapustka ;D

Aktualnie poszlo to samo co wczesniej tylko ze z z parabolicznym.

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1528
piers + ryz bialy +warzywko +herbatka zaraz pojdzie :) SMACZNEGO WSZYSTKIM

TYLKO DWIE RZECZY SĄ NIESKOŃCZONE ..WSZECHŚWIAT I LUDZKA GŁUPOTA

Pomogłem podziel się Sog'iem

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pocenie

Następny temat

Dręczy mnie pewne pytanie.

electro
Polecane artykuły