,trochę pomogło,wieczorem jeszcze jakieś gripeksy i holisepty wziąłem,dzisiaj byłem pograć 1,5h na hali w gałę i jeszcze lekko czuje gardełko,mam nadzieję,że do poniedziałku minie bo w następnym tygodniu chcę zrobić normalne roztrenowanie.
pozdr.
http://www.domore.pl/beta/view/strony/okazje/121820
Jeśli ktoś pomoże będę ogromnie wdzięczny!!!
