bede sie starał stopniowo dojść do tego o czym napisałeś. obiecuje.
dzieki, łap soga.
no dobra, czas na małą wypiske:
11.12.2008r
trening:
> ŚR
> Plecy
> 1) podciąganie na drążku nachwytem- (8-6-4-2 powt)
> 2) martwy ciąg 4 serie- 40-50-60-68 (10-8-6-4 powt)
> 3) wiosłowanie sztangą podchwyt- 40-43-46-50 (10-8-6-4 powt)
> Triceps
> 1) wycisk wąski na ławeczce płasko- 30-35-40-45 (10-8-6-4 powt)
komentarz:
plecy
1) zrobiłem ostatnią (4) serie, bo czułem pewien niedosyt, a szło słodko.
2) tutaj powinno być wiosłowanie, walnąłem martwy. zupelnie przypadkiem.
normal.
3) wiosło podchwytem znów dosyć opornie, byłem przyzwyczajony do innego wykonania tego ćwiczenia, ale czuje jak pracują inne partie niż zwykle- czyli dobrze.
triceps
1) wycisk wąsko gładko, jeżeli chodzi o ciężar, jestem tym pozytywnie zaskoczony, ale po przedostatniej serii pojawił się silny ból w całym prawym ramieniu, przez przedramie, do nadgarstka. postąpiłem głupio i wykonałem kolejną serie, doprawiając to nadwyrężenie(?). tak więc nie mogłem wykonać ostatniego ćwiczenia jakim miały być pompki w podporze tyłem.
-------------------------------------------------------
zamieszczam nowy plan, już w całości.
poprawiony przez
Berego, następnie doprawiony przez
Wuchte, obu panom bardzo dziękuję za pomoc.
> PON
> Klatka
> 1) wyciskanie na płaskiej sztangą 4 serie (10-8-6-4 powt)
> 2) wyciskanie na ławce skośnej hantle 4 serie (10-8-8-6 powt)
> 3) rozpiętki na płaskiej 3 serie (10-10-10 powt)
> Biceps
> 1) uginanie ze sztangą 4 serie (10-8-6-4 powt)
> 2) uginanie z hantlą chwyt młotkowy 4 serie (10-10-10-10 powt)
>
> ŚR
> Plecy
> 1) podciąganie na drążku nachwytem 3 serie (max-max-max powt)
> 2) wiosłowanie sztangą podchwyt 4 serie (10-8-6-4 powt)
> 3) martwy ciąg 4 serie (10-8-6-4 powt)
> Triceps
> 1) wycisk wąski na ławeczce płasko 4 serie (10-8-6-4 powt)
> 2) pompki w podporze tyłem 4 serie (10-8-8-6 powt)
>
> PT
> Nogi
> 1) przysiady ze sztangą 4 serie (10-8-6-4 powt)
> 2) przysiady wykroczne 3 serie (12-12-12 powt)
> 3)
martwy ciąg na prostych nogach 3 serie (8-8-8 powt)
> 4) wspięcia na palce stojąc 4 serie (max-max-max-max powt)
> Barki
> 1) Wyciskanie sztangi z klatki 4 serie (10-8-6-4 powt)
> 2) unoszenie hantli bokiem 3 serie (10-10-10 powt)
> 3) sztrugsy 3 serie (15-15-12 powt)
> 4) unoszenie bokiem w opadzie 3 serie (10-10-10 powt)
>
>
> + 3x w tygodniu w dni nietreningowe 8min ABS.
pozdrawiam
paweł