Treści publikowane w tym dziale mają charakter informacyjny i stanowią wymianę doświadczeń użytkowników. Nie zastępują konsultacji lekarskiej, diagnozy ani indywidualnej porady medycznej.
W przypadku problemów zdrowotnych, podejrzenia choroby lub stosowania leków skonsultuj się z lekarzem lub wykwalifikowanym specjalistą.
Szacuny
0
Napisanych postów
81
Wiek
41 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
1858
Ale mnie wkurza ten Propol-t. Cholerstwo jest ciezko zmyć bo jest na wazelinie. Myje ja czasami 3 razy pod rząd i tu nic wciaz skora jest taka tłustawa od wazeliny. To jest wku....... Napiszcie jak to myc cholerstwo zeby zeszlo
Szacuny
0
Napisanych postów
81
Wiek
41 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
1858
Mistral ty uzywasz Propolu t. Powiedz mi jak to jest w twoim przypadku?? Jak go zmyc zeby skora byla taka jak przed nalozeniem a nie jakas tlusta od wazeliny??
Szacuny
5
Napisanych postów
7641
Wiek
41 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
41205
a ja polecam krem BIODERMINE...
dost. w kazdej aptece bez recepty...
cena ok 10zł
uzywa sie rano i wieczorem na umyta wczesniej twarz...
po kilku tygodnaich regularnego stosowania widoczne efekty...
i to nie byle jakie...
-----------------------------------
"Życie jest sztuką, ale ciężko jest być artystą..."
Szacuny
3
Napisanych postów
90
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
2290
Jeśli moge coś dodać.....to odnośnie wyprysków na różnych czeciach ciała....... hmmmmm. Nie watpię w działanie róznego rodzaju preparatów, sa one skuteczne. Ja jestenm natomiast za tym by nie przesadzac z ich stosowaniem. I ostrzedam wszystkich przed stosowaniem Tetracykliny. Przepisał mi to specjalista dermatolog w jednej z warszawskich klinik......... uważajcie na to. Wyniszcza organizm.
ISTNIEJE JEDNA i to bardzo skuteczna metoda. ZAPEWNIAM . Przeszłam cały cykl leczenia.Teraz nie podam jej nazwy. Nie pamiętam . Polega na tym że otrzymuje się zastrzyki. Krew jest pobierana z żyły, przez 7 dni . Pierwszego dnia 1 cm. i natychmiast po pobraniu dostaje się dmomięśniowo zastrzyk. Tak przez 7 dni , ale codziennie pobiera się o 1 cm. więcej aż do 7 cm. Przyjmuje się 2 serie . Po 3 miesiacaj druga. Ale potrzebne jest skierowanie lekarza do zabiegowego. Ja przeszłam to 2 lata temu. Miałam okropne pryszcze!!!! od 2 lat mimo intensywych ćwiczeń i pocenia się -ani na buzi ani na plecach..............zupełnie czysto. To samo moje kolezanki i moja siostra. Może ktoś o tym słyszał...........napiszcie coś. Jak dowiem sie jak nazywa się ta metoda...napisze o tym, tzn. podam nazwę./Pozdrawiam wszystkich.
Szacuny
3
Napisanych postów
10472
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
80831
taka metoda co nic nie da ,heeh madre pierw pobierasz krew i ta krew wstrzykujesz do miesnia ,nie wiem niby jak to moze pomoc na pryszcze akurat ,dlaczego nie na inne schozenia hehe ,takie bajki to sa dobre dla popier****.
"Jezeli moj przeciwnik nie zna BJJ to moze byc nawet potworem a ja i tak go pokonam"
-Murilo Bustamante
przeciazasz serwer tymi glupimi wypowiedziami!!,Przeciazasz ,slyszysz kurawa!!,serwer nie moze byc przeciazony!nie ma prawa!!zaraz cie skasuje bo serwer musi byc szybki
Szacuny
3
Napisanych postów
90
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
2290
Skoro sądzisz że dr Kulej. Lekarz / brat jednego z naszych bokserów/ myli sie. Nie wiedziec czemu bardziej ufam własnie specjaliscie dermatologowi ..... Dokładniej Kulejowi. Prosze zignorujcie post o zastosowanej przez tego lekarza metodzie. Wykasować chba sie nie da./Pozdrawiam.
Szacuny
3
Napisanych postów
10472
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
80831
ja tez ufam specjalistom dermatologom ,a nie zadnym Kulejom to ze jest bratem Jurka to nic nie znaczy ,a jak poleca jakies metody nie wiadomo skad to znaczy ze na moje oko jest ********** i bym mu to powiedzial w twarz/takie jest moje zdanie.
"Jezeli moj przeciwnik nie zna BJJ to moze byc nawet potworem a ja i tak go pokonam"
-Murilo Bustamante
przeciazasz serwer tymi glupimi wypowiedziami!!,Przeciazasz ,slyszysz kurawa!!,serwer nie moze byc przeciazony!nie ma prawa!!zaraz cie skasuje bo serwer musi byc szybki