Dla dobra polskiej pilki wszyscy zapewe tzymamy kciuki za wisle ale badzmy realistami
Goclin - Dukla Banska Bys (Slowacja)
2 szawjcarsko polskie pojedynki
...
Wszystkie domysły sa niepotrzebne, a by ocenić obiektywnie pare Wisła - Panathinaikos, wyobraźcie sobie że nie jesteście ani Grekami ani Polakami i stawiacie w zakładach bukmaherskich na awans którejś z drużyn i tu zastanówcie się... której
Jasne że każdy dobrze życzy Wiśle, każdy polak chce oglądać Polską drużyne w LM, może się uda, ale ja już III runde eliminacji przeżywam od Legii w sezonie 1995/1996 r (awans), póżniej Widzew (awans) i od tamtego czasu żadna drużyna nie awnsowała. Z Panathinajkosem grała w tym czasie Polonia. Podchodze sceptycznie (żeby się nie rozczarować) do 2 meczu z grekami, ale tylko do I gwizdka sędziego, później jestem całym sercem za Polakami.

...
I racja !!!
...
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Wnerwia mnie strasznie jak ktoś źle życzy polskiemu klubowi w LM czy pucharze UEFA. Jest POLAKIEM to powinien być sercem za POLSKIM klubem a nie źle mu życzyć i cieszyć się z wygranej przeciwnika

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.

...
Szacuny 1 Napisanych postów 810 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18158
pesymisci realisci ehhh zenada uwazajcie lepiej by Wasza zalegla nie pobrudzila koszulek ze szwajcarskimi kelnerami...
...
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6281
Mavrovic zluzuj troche ..... wszyscy wiedza ze wiesniawa umoczy z Grashopperem przeciez ledwo co z Arka zremisowali

WISLA KRAKOW << >> MANUTD

WWW.MANUTDPICS.COM
WWW.WISLAKRAKOW.PL

...
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14
ja zycze dobrze Polskim druzyna grającym w pucharach bo dzięki temu jestesmy dobrze rozlosowani w LM (ale zazwyczaj kompromitują nasz kraj w świecie).
Jak zawsze na pierwszym miejscu w tabeli i nic juz tego nie zmieni :)

-->The White Star Division<--
_-Judas Busters_-
Nie ma innej możliwości !!!

...
dziś miałem sen bez kitu, że wisła wygrała 6:0 !! bramki strzelali dopiero od 60 minuty niech się spełni chociaż połowa a może to być też proroczy sen %)