SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WISŁA KRAKÓW

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 203862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
Wisła to napewno najlepszy Polski klub,Wisła była bardzo blisko awansu do LM - brakło jednak 5 minut...

No i pozostaje nam czekać jeszcze rok,i jak co roku czekać na upragnioną Lige Mistrzów.

Jestem ciekaw co Wiślacy zdziałają w Pucharze Uefa,może chociaż tam coś zdziałają

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1757 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14215
Frankowski: Chciałbym zmienić otoczenie, wyjechać

Kapitan Wisły, Tomasz Frankowski, jeszcze w poniedziałek odrzucał myśl o wyprowadzce. Marzył o Lidze Mistrzów i dużych pieniądzach. Po ateńskiej porażce mówi: - Nie chcę przeżywać tego kolejny raz. Wolałbym odpocząć, zmienić otoczenie, wyjechać.

- Powiem szczerze: w Wiśle osiągnąłem już maksa - analizował. - Motywował mnie awans do Ligi Mistrzów, o którym zawsze marzyłem, a teraz zwątpiłem w możliwość osiągnięcia go. Może to zabrzmi nieelegancko, ale powoli mam dość rehabilitowania się na stadionach w Wodzisławiu i Wronkach.

Kapitan Wisły wątpi, że uda mu się odejść już teraz. - Został tylko tydzień, a w tak krótkim czasie rzadko finalizuje się rozmowy - uważa. - W tej chwili myślę tylko, żeby odpocząć, zmienić otoczenie wyjechać - wszystko jedno gdzie. Zadaję sobie sprawę, że Wisła będzie chciała za mnie spore pieniądze, a to utrudnia transfer.

Jak franek odejdzie to moze nie byc juz tak różowo u krakusów...

Bóg Honor Ojczyzna !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Kapitan Wisły, Tomasz Frankowski, jeszcze w poniedziałek odrzucał myśl o wyprowadzce. Marzył o Lidze Mistrzów i dużych pieniądzach. Po ateńskiej porażce mówi: - Nie chcę przeżywać tego kolejny raz. Wolałbym odpocząć, zmienić otoczenie, wyjechać.

- Powiem szczerze: w Wiśle osiągnąłem już maksa - analizował. - Motywował mnie awans do Ligi Mistrzów, o którym zawsze marzyłem, a teraz zwątpiłem w możliwość osiągnięcia go. Może to zabrzmi nieelegancko, ale powoli mam dość rehabilitowania się na stadionach w Wodzisławiu i Wronkach.

Kapitan Wisły wątpi, że uda mu się odejść już teraz. - Został tylko tydzień, a w tak krótkim czasie rzadko finalizuje się rozmowy - uważa. - W tej chwili myślę tylko, żeby odpocząć, zmienić otoczenie wyjechać - wszystko jedno gdzie. Zadaję sobie sprawę, że Wisła będzie chciała za mnie spore pieniądze, a to utrudnia transfer.

Tuż po meczu w Atenach właściciel Wisły Kraków, Bogusław Cupiał, byl totalnie załamany - wynikiem, postawą piłkarzy, przyszłością.

- Może odejść każdy. Wolna droga. Tylko kto ich kupi? - pytał retorycznie właściciel koncernu Tele-Foniki.

Cupiał zapowiedział, że w czwartek rozpocznie wielkie porządki w wiślackiej spółce. Tyle, że do zamknięcia okna transferowego pozostało raptem kilka dni i nie wiadomo, czy ktokolwiek zgłosi się po krakowskich graczy.

Po meczu z Panathinaikosem Cupiał w pierwszej kolejności wolną ręką dawał Tomaszowi Kłosowi, któremu nie zamierzał darować straty trzeciej bramki. - Nigdy mu tego nie zapomnę - stwierdził.

Nie mógł się także nadziwić, jak Marek Zieńczuk mógł zmarnować tyle sytuacji do zdobycia gola oraz dlaczego Tomasz Frankowski zawiódł w najważniejszym meczu sezonu. - Mogliśmy rozstrzygnąć wszystko do przerwy. A Frankowski dzisiaj nawet dobrze piłki nie kopnął. Jak mógł nie trafić do bramki z kilku metrów?! - denerwował się właściciel Wisły.

Nie wiem czego on chce od Kłosa i Frankowskiego.
Franek pokazał na co go stać w nie jednym meczu, co prawda ostatni mecz z Koniczynkami mu nie wyszedł no ale był poprostu bardzo dobrze kryty i jakby na to nie patrzeć to troche ciężko grać z kontuzją. Niech się przyczepi do Uche i Kuźby bo to oni nic sobą ostanio nie prezentują.
Smucą mnie ostatnie informacje na temat Wisły, mam nadzieje że franek nie odejdzie i drużyna nie zostanie sprzedana

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
Wisła sie rozpada...


Jeśli odejdzie Frankowski i Brożek to juz po nich Paweł Brożek ma oferte z Wolsfburga i prawdopodobnie pujdzie grać do Niemiec,kiepsko widze przyszłość Wisły Kraków.

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Ja słyszałem że o Piotrka zabiegają a nie o Pawła. Mam nadzieję że Engel nie poleci z posadą. Sami wiecie jak to jest w polskim futbolu jeden słaby mecz i dowidzenia

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6281
Michalinho wez nie siej propagandy Wolfsburg chce kupic ale Piotra Brozka a to by nie bylo jakies mocne oslabienie bo Engel wogole go nie wpuszcza a co do Franka to wydaje mi sie ze nigdzie nie pojdzie

WISLA KRAKOW << >> MANUTD

WWW.MANUTDPICS.COM
WWW.WISLAKRAKOW.PL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
jeden słaby mecz?Ale JAKI mecz?!Engel sam wypowiadał sięiż jest to najważniejszy mecz w historii Wisły!I że są świetnie przygotowani!
Ja rozumiem że mogliby odpaść gdyby PAO rzeczywiście ich zmiażdżył,ale do 50 minuty z palcem w dupie postawiłbym tałzena na awans Wisły!!
Wcale się Cupiałowi nie dziwię.Włożył w to kupe kasy,zdrowia i serca pewnie też,a oni mu to FRAJERSKO-nazwijmy rzeczy po imieniu-roz****zili:[[

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
schwindler - Brożek w tym sezonie będzie występował w pierwszym składzie,już występuje

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1674 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73472
no nie ma co sie dziwic Cupialowi, gosc i tak ma cierpliwosc, a w srode wisla zawalila mecz nie do przegrania, ktorys raz z rzedu

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
Mi już nerwy puściły!
a co mówić gdybym był prezesemile można czekać ? już 4 rok z rzędu Wisła polska drużyna nie potrafi zakwalfikować sie do tych elitarnych rozgrywek największa kasa dla kubów z eropy jest właśnie Champions League
Cupiał też chce mieć zyski a nie tylko tracić pieniądze.

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto będzie mistrzem Polski w sezonie 2005/2006

Następny temat

Patrick Vieira i Robert Pires w Juventusie ?

WHEY premium