SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WISŁA KRAKÓW

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 203907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120900
Pilkarza Wisly brakuje jaj.. graja ospale, schematycznie, bez ambicji...
Z taka gra awans im sie nie nalezy, jestem przekonany ze nie odrabia straty 3 bramek w Krakowie.

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 849 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12075
jak dla mnie blamaz, zdecydowanie nie nalezy im sie gra w UEFA, az smutno sie robi na mysl ze taka druzyna jest najlepsza w kraju... to tylko swiadczy o polskiej lidze ehh...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 673 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1876
Cóż mogę powiedzieć...?
czy przypadkiem Wisła nie zmieniła połowy składy z meczu z Panathinaikosem?
Podziwiam optymizm działaczy Wisły, którzy zmieniają połowe składu już po rozpoczęciu sezonu...
A i tak z***y dostanie Engel i piłkarze...
Aż mi się żal robi...
To nie jest drużyna... może będą nią za kilka miesięcy...

www.pl.wikipedia.org - podziel się wiedzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 285
erminho nie ma sie z czego cieszyc bo jezeli mistrz kraju wisla dostje tak po dupie to co moga sobie europejczycy myslec o dopiero 3 druzynie "ligi" polskiej?

ale oczywiscie teraz beda sie wszyscy odzywali wisla to wisla tamto, fakt ten mecz to byl dno a wiec reszta polskich druzyn to co to jest? jak nazwac to co jest ponizej dna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6281
BTW po nizej dna jest metr mułuuu

WISLA KRAKOW << >> MANUTD

WWW.MANUTDPICS.COM
WWW.WISLAKRAKOW.PL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1056
Reprezetacja sobie jeszcze jakoś radzi ale cała polska liga i cała nasza piłka klubowa to jeden wielki syf.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 414 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3959
Pozwólcie że wyładuje się na tym forum zamiast na jakimś biednym przechodniu...
Wisła Kraków "najlepsza drużyna w Polsce" dostała dzisiaj z jakże mocną , naszpikowaną gwiazdami Vitoria. Przed meczem byłem pełen optymizmu , potwierdzeniem moich słów jest 20zł postawione na białą gwiazde. Ale nieprzewidziałem 1 szczegółu że będą grać gorzej niż niejedni frajerzy na podwórku. Całą pierwszą połowe przestali czasem tylko majdan jakąś piłke wyłapał , podania kierowali zazwyczaj tam gdzie było njajmniej piłkarzy w czerwonych koszulkach a dryblingami czarowali jak Lepper przedwyborczymi wypowiedziami. Gdy zobaczyłem Głowackiego i tą "agresja i wole walki w jego oczach" wiedziałem za co jest karny. 1-0 Myśle teraz chłopaki zagrają bez obciążenia , Engel ich zmotywauje czy coś druga połowa musi być lepsza. Ale już pierwsze minuty rozwiały mój nadmierny optymizm , miałem nadzieje że to taka taktyka żeby ich pod koniec zaatakować bo mieli siły w końcu stali cały czas. Przy moich przemyśleniach utwierdzała mnie gra Baszczyńskego czy Kryszałowicza bo przecież takich zagran i umiejętności trzeba się wyuczyć. Na pierwszy rzut oka widać było że wszystko było na treningu jak to oddając przeciwnikowi piłke można wygrać mecz. Jednak znów się zawiodłem 2-0 , czekałem na powtórke żeby sprawdzić czy sędzia nie popełnił jakiegoś błedu przy bramce a tu 3-0.Do końca grali jak p***dy i mimo że pełen szacunek dla kibiców Wisły to zarząd i zawodników mam w d*** , mam ochote z****lić każdemu zawodnikowi po kolei.

Nie bój się zrobić dużego kroku, nie pokokasz przepaści dwoma małymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
<15.IX.2005>
WISŁA KRAKÓW
***R.I.P***

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Ja tam wiedziałem od razu, że chłopaki z Wisły nie mają szans z taką legendą światowej piłki jak victoria... naweł ławka rezerwowych mogłby stworzyć dream team a co tu mowić o pierwszej 11... bez szans, mieliśmy po prostu pecha w losowaniu i tyle...


członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
po raz pierwszy nie umiem wydusić z tego meczu ani jednego pozytywu dla Wisły, wiadomo czasami wynik nie odzwierciedla wydarzeń na boisku... ale tu nie miało nic takiego miejsca, Wisła dostała najmniejszy wymiar kary. Nie wiem co sie stałoz "białą gwiazdą" , mimo takich osłabień i tak powinni zagrac lepiej.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto będzie mistrzem Polski w sezonie 2005/2006

Następny temat

Patrick Vieira i Robert Pires w Juventusie ?

WHEY premium