SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WISŁA KRAKÓW

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 203812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tych drużyn które wymieniasz to przecież z Barceloną, Lazio i Tottenhamem (wtedy ostatnie miejsce w tabeli, dwa punkty w sześciu meczach!) odpadliście, więc czym tu się chwalić? Gdybać co by było można, ale niewiele to wnosi.

-Chodzi mi o klasę tych drużyn. Zycze wam takich spotkan i wygranej nad Barcelona, ktora grala praktycznie zawodnikami, ktorzy mieli wiele spotkan w I skladzie.

Odnosnie meczu to oczywiscie, ze Udinese, nie wiem, jak moglem taka gafe popelnic. Chyba szybko posta chcialem napisac.

Wiesz, my też byliśmy w fazie grupowej PU, 1/8 PU (teraz jest LE), więc grać potrafimy. Pamiętaj, że wrócił Henio - autor naszych sukcesów i oczywiscie wpadek (Valarenga, Dynamo).
21:00 - O tej godzinie 90% bedzie wiadomo kto jest mistrzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
BPL-G dobrze mówi, wcale nie jest powiedziane, że Lech by się zaprezentował lepiej w pucharach. Poprzednie edycje były dla was w miarę udane ale nie można zapominać że Wisła pod wodzą Kasperczaka też miała swoje 5 minut w pucharze UEFA, wiem że to są bardziej odległe czasy nisz wasze sukcesy ale stwierdzenie, że Wisła przyniesie wstyd polskiej piłce a Lech nie jest bez sensu. Niestety najbardziej prawdopodobny scenariusz jest taki że mistrz polski (obojętnie jaki by nie był) nie wejdzie do LM bo jest zwyczajnie za słaby.

Jaco - możesz oceniać formę, piłkarzy i nastawienie drużyny ale ocenę kibiców sobie daruj

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nawet nie zauwazylem tego fragmentu o kibicach.
Większych bzdur nie slyszalem od dawna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6143
Nowe stadiony, nowe cele, nowi kibice, nowa Polska Liga, nowa Wisła.
Wierze że najbliższe lata trochę nas przybliżą do Europy i polska piłka już nie będzie pośmiewiskiem na arenie międzynarodowej.
Pozdro dla polskich kibiców a szczególnie fanów Białej Gwiazdy.

Albo robi się coś porządnie, albo nie warto sobie zawracać tym głowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1114
No gdzie. Ja nie mówiłem o LM. Ja mówiłem o I rundzie el. LM.

Cele nie marzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Jak na razie 0-0 ale za to Lech w plecy.

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nieuznali bramki Wiśle :/, shutysyny!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
i chvj
po mistrzostwie
Lech wygrał w końcówce a Jop w ostatnich 15 sekundach samobój

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2010-05-11 20:54:32

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pippo za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 386 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31364
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1114
Niewiarygodne. Sprawiedliwości stało się za dość.

Cele nie marzenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto będzie mistrzem Polski w sezonie 2005/2006

Następny temat

Patrick Vieira i Robert Pires w Juventusie ?

WHEY premium