SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WISŁA KRAKÓW

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 203899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Paweł Brożek musiał się pogodzić z tym, że z jego usług zrezygnował klub Premier League, Fulham Londyn. - Troszeczkę zawiedziony jestem, ale spokojnie przyjąłem tę decyzję. Takie życie - wzrusza ramionami napastnik Wisły Kraków.

- Mam nadzieję, że w końcu uda mi się wyjechać na zachód. A jeśli nie, to będę grał w Wiśle najlepiej, jak potrafię - mówi ze spokojem zawodnik. - Maciek Żurawski i Marcin Baszczyński też "odchodzili" z Wisły dłuższy czas. Prawdę powiedziawszy myślałem, że stanie się to już teraz, po odpadnięciu z Levadią, bo wiele zależało też od woli krakowskiego klubu i tego, w jakiej sytuacji finansowej Wisła się znalazła. Spokojnie przygotowuję się jednak do kolejnego meczu z Jagiellonią - zapewnia "Brozio".

Paweł Brożek wyznaje zasadę, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. - Momentami faktycznie myślę, że może los tak chciał. Nie mam pewności, że w Anglii bym się sprawdził, bo tam raczej preferują dobre warunki fizyczne. Ja raczej jestem typem szybkościowca, ciężko byłoby mi się przestawić. Nie ma jednak co ukrywać, że chciałem się tam sprawdzić, w starciu z najlepszymi. Trudno, jest jak jest i mam nadzieję, że dane mi będzie kiedyś wyjechać do dobrego klubu - rozkłada ręce Brożek.

Czy pod pojęciem "dobry klub" i "dobra liga" kryje się na przykład FC Brugge i liga belgijska? Przedstawiciele tego zespołu również obserwowali Brożka. - Raczej skłaniałbym się ku Francji, Niemcom - podkreśla Paweł. - Może Hiszpania? Interesują mnie te topowe ligi. Na razie jednak, po tym nieudanym transferze unikam każdej rozmowy na temat przyszłości i odejścia - przyznaje Brożek.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Za rok zostaną oddane do użytku stadiony Wisły i Cracovii, przy których może zabraknąć parkingów. - Niestety, postępowanie o koncesję na budowę dwóch parkingów podziemnych przy stadionie Wisły nie przyniosło spodziewanego efektu - nie zgłosił się nikt - informuje Joanna Niedziałkowska, dyrektor Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu.

Dwa parkingi przy stadionie Wisły na ponad 1000 miejsc miały powstać z myślą o Euro 2012. Po tym jak Krakowowi nie przyznano tej imprezy już wiadomo, że nie będzie podziemnych parkingów w tym miejscu. Miasto planuje budowę parkingów naziemnych.

- W trybunie północnej stadionu, której wnętrza pod sektorami nie są jeszcze wykończone, można wprowadzić powierzchnię komercyjną, np. sklep sportowy dla ewentualnego operatora, który mógłby pomóc wybudować parkingi - mówi dyr. Niedziałkowska. Dodaje, że już są potencjalni kontrahenci zainteresowani takim rozwiązaniem.

Są natomiast chętni na budowę podziemnego parkingu pod al.Focha na ok. 700 miejsc, który mógłby obsługiwać kibiców przyjeżdżających na mecze Cracovii, ale również Wisły. W negocjacjach uczestniczą 4 firmy.

Budowa obydwu stadionów przebiega na razie bardzo sprawnie. Wiceprezydent Krakowa Tadeusz Trzmiel informuje: - Byłem na radzie budowy stadionu Wisły i w dalszym ciągu wykonawca podtrzymuje termin oddania obiektu w dniu 10 czerwca 2010r. Znakomicie jest również realizowana budowa stadionu Cracovii. Będzie on więc przygotowany do rozgrywania piłkarskich spotkań we wrześniu 2010r.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Dziś doszło do kolejnych rozmów w sprawie nowego kontraktu Patryka Małeckiego. Młody napastnik Wisły pojawił się dziś w klubie w towarzystwie swojego menedżera.

Podczas konferencji prasowej Maciej Skorża stwierdził: - Z naszej strony nic nie stoi na przeszkodzie, by Patryk podpisał nowy kontrakt.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzeba podpisać z Małym kontrakt, nie ma innej opcji. Duża podwyżka mu się należy.
A co do meczu, to jaki wynik obstawiacie?
Ja 2:0, Brożek, Mały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
1/2:0, ale tylko Bóg wie jak to się skończy

Wychowanek Wisły, Krzysztof Mączyński najbliższy rok spędzi w Łódzkim Klubie Sportowym. Łodzianie wypożyczyli 22-letniego pomocnika na cały sezon 2009/2010.

„Mąka” od dawna trenował z pierwszym zespołem pod okiem Macieja Skorży, ale regularnie grywał tylko w Młodej Ekstraklasie. Szansą dla niego w minionym sezonie były także spotkania Pucharu Ekstraklasy. W samej lidze dotychczas wystąpił tylko dwukrotnie. Ostatni raz właśnie przeciwko ŁKS-owi w maju 2008 roku.

Jak informuje oficjalny serwis naszego klubu, na testy do ŁKS-u udał się również Łukasz Burliga. Ten przed kilkoma tygodniami wrócił z wypożyczenia do Floty Świnoujście, jednak dziś nie ma większych szans na grę w drużynie mistrza Polski. Jeśli przypadnie do gustu trenerowi Wesołowskiemu, Wisła zdecyduje się na transfer czasowy.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Stawiam 2:1, bramki Małecki, Głowacki no i Franek musi coś dziubnąć byłemu klubowi, nie ma innej opcji - jak się sprawdzi wszyscy mi dają SOGi

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Jak się sprawdzi to sog ode mnie w każdym dziale, jak nie, to w następnym tygodniu ban od poniedziałku do piątku - zgoda?

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
eh, dać komuś trochę władzy na forum

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Powiedz po prostu, że wystraszyłeś się bana i tyle, a nie tu farmazony piszesz

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
tydzień bez forum to tydzień stracony, gram w typerach, mam obowiązki

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto będzie mistrzem Polski w sezonie 2005/2006

Następny temat

Patrick Vieira i Robert Pires w Juventusie ?

WHEY premium