SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WISŁA KRAKÓW

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 203826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
2 ciosy Lecha w I połowie ale Wisła sie podniosła 2 gole Brożka i jeden Jaśka. Na meczu był obecny były trener VfB Stuttgart Winfried Schafer, ktory jest przymierzany do objęcia funkcji trenera Wisły

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
też oglądałem meczyk i podobał mi się ... a w szczególności postać Brożka ofcourse

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Wreszcie zagrał skutecznie

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Waldemar Kita, polski biznesmen mieszkający we Francji, zainteresował się ostatnio możliwością odkupienia od Bogusława Cupiała, właściciela TeleFoniki, klubu piłkarskiego Wisła Kraków.
Kita spotkał się z adwokatami Cupiała. Jak można przeczytać w "Przeglądzie Sportowym" do spotkania obu biznesmenów nie doszło. Rozmowy podobno nie były łatwe, bowiem o co Kita zapytał, najczęściej padały słowa "nie ma".

- Muszę zobaczyć, co mi się chce sprzedać. Zawodników? Nazwę Wisła? Teren? Trenerów? Muszę to wszystko wiedzieć i mnie naprawdę nie obchodzi, ile ktoś stracił wczoraj. Coś się robi dobrze, coś się robi źle i ja nie mam zamiaru tego krytykować. To jest jego sprawa. Ja tylko chcę usłyszeć, co mi pan Cupiał sprzedaje. Sprzedaje Wisłę. No dobrze. Ale co to jest Wisła? Nie ma stadionu, nazwa nie należy do pana Cupiała. Rozumiem, że są tylko zawodnicy. Dobrzy czy źli? Mają czy nie mają kontraktów? Kiedy się te kontrakty kończą – teraz, za trzy lata, za pięć? Zaplecza drużyna też nie ma. Amatorzy są do towarzystwa. Ośrodka szkoleniowego nie ma. Nic nie ma. Co się nie zapytam, to nie ma. Więc tak naprawdę chodzi o kupienie grupy zawodowych piłkarzy. Żeby zaproponować kwotę, muszę wszystko obejrzeć i sprawdzić. Tymczasem tylko słyszę, że przez 10 lat stracił 100 milionów złotych. Stracił to stracił, ale to nie moja sprawa! - powiedział Kita.
Zapytany o to, czy nie przeraża go polski futbol, odparł: - Mnie przeraża nie tylko polski futbol. Także mentalność, poziom kultury, jaki często w Polsce jest prezentowany. Wy, w Polsce, potrzebujecie ludzi doświadczonych - jak ja czy trener Kasperczak, bo jesteście zacofani w wielu sprawach, nie tylko w futbolu. Mówię szczerze, jak myślę.

Więcej szczegółów w "Przeglądzie Sportowym"
---------------------------------------------------------------------

Chyba ktoś ma za duze mniemanie o sobie

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 427 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5644
w warzywniaku:
Smoleń: Czy są ogórki?
Laskowik: Nie ma
S: Czy są ziemniaki?
L: Nie ma
S: A są pomidory ?
L: Nie ma
S: A co jest?
L: Ja jestem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
czy jest....hmmm
a moze....hmm

..

czy jest cos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Mecz z lechem był naprawde niezły.
Dzis Bełchatów
Prosimy o Doping!!

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
Będzie ciekawie
stawiam na Wisłę

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
no niestety nie poszło po mojej myśli

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
nooo i mojej ... dali D.U.P.Y. w rewanżu będzie im jeszcze trudniej ...

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto będzie mistrzem Polski w sezonie 2005/2006

Następny temat

Patrick Vieira i Robert Pires w Juventusie ?

WHEY premium