SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WISŁA KRAKÓW

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 203821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8192
Podobać to mi się nie podobała,ale oni mieli juz 3:0 wiec sie wysilac zbytnio nie musieli.Najgorsze,ze nawet jeden z ostatnich zespołów w lidze portugalskiej pokazuje nam,jacy jestesmy ciency.Za rok pewnie jeden zespół mniej w pucharach,ogólnie to nasza piłka klubowa się stacza,mam nadzieję,że chociaż repra awansuje,bo jak nie to już będzie dno

This is how we do it baby :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1757 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14215
Vitoria to dno !!!! ostatnie miejsce w portugalii,a 2 razy ogrywa "najlepszą" Polską drużynę...


Nasze kluby sięgneły chyba samego dna... Mam nadzieje ze nizej juz nie spadną !

Bóg Honor Ojczyzna !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120900
Ranking UEFA: Kompromitacja Polski!

Polskie kluby fatalnie spisały się w europejskich pucharach. W rankingu UEFA liczonym tylko za obecny sezon rozgrywek, Polska zajmuje 36. miejsce w Europie!

Nasz kraj reprezentowały cztery zespoły (Wisła Kraków. Groclin Godzisk Wlkp., Legia Warszawa i Wisła Płock), które łącznie rozegrały 12 spotkań (3 wygrane, 2 remisy i 7 porażek). Współczynnik Polski za ten sezon wyniósł 1.125 punktu (suma punktów wszystkich drużyn reprezentujących dany kraj, podzielony przez liczbę drużyn, w przypadku Polski – cztery).

Polskę wyprzedziły między innymi taki „potęgi” europejskiej piłki klubowej jak: Azerbejdżan (33. miejsce), Bośnia i Hercegowina (30.), Mołdawia (28.), Finlandia (23.) i Cypr (16.).


mari: nizej juz spasc nie mozna - pukamy w dno od spodu

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Viktoria w obu meczach pokazała iż jest drużyna o wiele dojrzalszą
Wczoraj grali tak aby przejść a i tak byli skuteczniejsi. Drużyna która gra u siebie zawsze góruje, ale Viktoria to kontrolowała, nie jest to tak słaba drużyna jaką opisywali "komentatorzy". A w Wiśle podobała mi sie gra Cantoro, i nikogo więcej. Engel miał bardzo trudne zadanie, bo piłkarze... kluczowi piłkarze... odchodzili za pięć dwunasta, więc co on miał biedny począć, wzioł "Kryszała" , lecz to miał być zakup doraźny bo chyba nie przyszłościowy . Mistrza i tak mają w kieszeni, ale to tylko pocieszające dla kibiców tego klubu.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Co za bzdury...
Piłka nozna tym sie różni od jazdy figurowej na lodzie, że o wyniku decyduje liczba bramek, a nie kto ładniej grał...

W pierwszym meczu Wisła grała tak fatalnie, że i na drugi by tej fatalności starczyło... Wynik jest żenujący, Cupiał powinien rozpieprzyć drużynę na 4 wiatry...
Takiego dna to sie nie spodziewałem... koszmar, po prostu polewka dla całej europy... dobrze, że nie wylosowaliśmy jakiejś markowej drużyny, bo by sie dwucyfrowym wynikiem skonczyło...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
ale wielkie brawa dla kibiców Wisły zgromadzonych na stadionie ... doping pierwszaklasa, mimo wyniku.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
Wielka szkoda Wisły Kraków

Cuż więcej można powiedzieć?PECH

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1757 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14215
Pech to napewno nie był !!! Trafili na słabego przeciwnika. Tylko tyle ze nikt sie nie spodziewał ze wisełka tak nedznie zagra...

Bóg Honor Ojczyzna !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1056
Victoria była wczoraj zespołem zdecydowanie lepszym, dlatego że przyjechała do Krakowa bronić 3-bramkowej zaliczki i tego dokonała dobijając jeszcze Wisłę przed końcem. A co do gry to Wisla wcale nie miała jakichś klarownych sytuacji- jedynie strzał Zieńczuka z wolnego i główka Brożka po rogu to były szanseto za mało bo bramkarz Victorii przecież ułomem nie jest.
Jesli się chce odrabiać taką stratę to trzeba cisnąć, cisnąć i jeszcze raz cisnąć. Niestety Wiśle ciśnienia zabrakło.

Myślę, że ta minka idealnie komentuje występ Wisły w pucharach->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
PECH?

smieszne

pechem mozna by nazwac jednobramkowa porazke w dwumeczu i to jak byliby lepsi, a Wisla w dwumeczu przegrala 4-0! wynik mowi sam za siebie. "najlepsza" polska druzyna nie zdoala strzelic chocby jednej bramki druzyny z konca ligi portugalskiej..

co do tego pecha...to ja sadze, ze mieli szczescie, ze wylosowali druzyne z portugalskiej wioski, druzyna teoretycznie sporo slabsza od Wisly, a tu tak Im goli napykali

w drugim meczu zagrali bardzo madrze, nalezy Im sie za to respekt,
a szczegolny respekt dla Sagana za piekna bramke

a wiec :
nie dla psa kielbasa %)

po pierwszym meczu tego mozna bylo sie spodziewac

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto będzie mistrzem Polski w sezonie 2005/2006

Następny temat

Patrick Vieira i Robert Pires w Juventusie ?

WHEY premium