SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WISŁA KRAKÓW

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 203867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 936
Temat podupada a nie może, bo to temat o WIŚLE !
Więc ja napisze cos o meczu Wisły ze Steuą. Otóż Wisełka przegrała 1-2, bramkę strzelił Tomasz Frankowski po prostopadłym podaniu Konrada Gołosia.
Pod koniec meczu "Franek" nie wykorzystał karnego trafiając piłką w słupek...
Mecz miał bardzo ostry przebieg m.in. po faulach na Kalu Uche dwóch zawodników musiało opuścić boisko.
Dochodzą słuchy że Kalu jest w niesamowitej formie miejmy nadzieje że nie zdupczy po raz trzeci :/.
Cięzko wyglada sytuacja odkrycia wiosny Kuby Błaszczykowskiego, na swojej pozycji ma właśnie Uche oraz Pauliste którego w roli zmiennika widzi Engel. Szkoda by było żeby ten chłopak sie marnował w rezerwach, bo takie talenty w rezerwach grać nie powinny !!
Pozdrawiam Kajet

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Zwycięski sparing mistrzów Polski

W trzecim sparingu podczas zgrupowania w Austrii Wisła wygrała w Eugendorf z Wacker Burghausen 2:1. Bramki dla podopiecznych Jerzego Engela zdobyli Marek Zieńczuk z rzutu karnego i testowany Marek Penksa.

Wisła Kraków - SV Wacker Burghausen 2:1 (1:0)
Bramki dla Wisły: Zieńczuk (46'-karny), Marek Penksa (50') - Rafael Kazior (10').

Wisła: Majdan (46 Piekutowski) - Baszczyński (90 Błaszczykowski), Kłos, Kowalczyk, Stolarczyk - Uche, Cantoro (46 Sobolewski), Gołoś (46 Paulista), Zieńczuk (71 Piotr Brożek) - Kuźba (65 Kmiecik), Frankowski (46 Penksa).

Sędzia: Sz. Skowroński (Śląski ZPN). Widzów: 300.

Źródło: wislakrakow.com

"Słowacki napastnik Marek Penksa potwierdził w tym sparingu klasę, zadowolony z jego gry był także trener Jerzy Engel, ale nie ma jeszcze decyzji, czy pozostanie w Wiśle - powiedział rzecznik prasowy Wisły Jerzy Jurczyński. - Decyzje podejmie prezes Zdzisław Kapka. Będziemy także rozmawiać z samym piłkarzem. Natomiast fiński obrońca Sauso pozostanie z nami na zgrupowaniu i będzie testowany".

W środę wiślacy zagrają z czeskim zespołem Marila Pribram. Trwają poszukiwania jeszcze jednego sparingpartnera, który mógłby zagrać z wiślakami w najbliższy poniedziałek.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
dzięki body,że to zamieściłeś.

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1499
Ja uwazam ze tak jak Paweł Janas miał trudne poczatki z reprezentacja i z gory byl przekreslany przez wiekszosc kibicow tak w podobnej sytuacji sa kibicee Wisły...a to dlaczego?? Juz odpowiadam...
Nalezy wziac pod uwage to w jakim momencie oboje zaczynali prace. Reprezentacja Polski po rozbudzonych marzeniach w El. MŚ na samym mundialu dala dupy. Taka jest prawda.Pozniej po bezsensownym zwolnieniu wlansie Engela zaczelo sie wszystko sypac.Mielismy jeszcze gwiazdora Bońka przez pewien czas ale to bylo nieporozumienie.Wiec Janas przychodzac do reprezentacji ktora z gora jest przekreslona przez kibicow nie ma latwego zadania.
Pan Engel przychodzi w momencie kiedy po wielkich sukcesach za kadencji naszego najlepszego trenera w ostatnich 20 latach -Henia Kasperczaka a pozniej blamazu zwiazanym z Czechem ktory chcial podbic Świat tez nie przez wszystkich jest akceptowany. Mentalnosc Polakow jest taka, ze chciliby 2 dwa tytgodnie zmienic oblicze druzyny i nie rozumie nawet ze odejscie Zurawskiego musialonastapic dla dobra tego pilkarza. Ja nigdy zlego slowa na niego powiedziec nie dal, bo jestem mu wdzievczny za te bodajze 5 pieknych lat, za te wszystkie bramki i asysty. Jeszcze bedziemy miec z niego pozytek w reprezentacji...



Rozpisalem sie troche ale mam nadzieje ze podzielacie moje zdanie. Jelsi nie, no to poradzic nic nie moge
Pozdrawiam: Wierny kibic Białej Gwiazdy

masa masa masa masa masa masa
masa masa masa masa masa masa masa masa masa masa masa masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
zerrosette, ja podzielam twoje zdanie

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1499
bodymaker - mnie poprostu wkurza kiedy jakis "kibic" jezdzi po calej polskiej pilce dlatatego ze nic o niej nie wie. A Wisła od 5-6 sezonow stala sie podstawa nie tylko reprezentacji ale daje coraz to nowych gwiazd klubom z Ueropy zarowno wschodniaj jak i zachodniej. To ze Liczka nic dlanas nie zrobil to nie znaczy ze Jurek Engel nie sprosta zadaniom jakie na niego czekaja w pucharach i przyszlym sezonie.
D A J M Y M U C Z A S

masa masa masa masa masa masa
masa masa masa masa masa masa masa masa masa masa masa masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
Trener Engel będzie musiał sie sporo napracować działacze chcą sie wzbogacić a On ma słabszą kadre niż w tamtym sezonie,a cel jest co rok taki sam-przejść eliminacje i zagrać w fazie grupowej LM.

Będzie to strasznie wymagające zadanie miejmy nadzieje,że Pan Engel sobie poradzi i wreszcie zobaczymy Polski klub w LM.

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
Wisła kupi dwóch piłkarzy Amiki?

Pomocnik Amiki Marcin Burkhardt kosztuje 800 tysięcy euro. Dla Wisły to dużo, ale w pakiecie z Dariuszem Dudką byłoby taniej - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".
Wysłannicy Wisły (prezes Zdzisław Kapka i dyrektor sportowy Grzegorz Mielcarski) pojechali rozmawiać o ewentualnym zakupie Marcina Burkhardta.

- Jeśli Wisła kupi w pakiecie zarówno Burkhardta jak i Dariusza Dudkę, może liczyć na pewną zniżkę. Zawsze, gdy kupuje się hurtem, to płaci się mniej - przekonuje wiceprezes Amiki Arkadiusz Kasprzak.

Więcej w "Przeglądzie Sportowym".
onet.p Dwa ciekawe transferychoć liczyłem na coś lepszego na transfer jakiegoś lepszego zawodnika.

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
Obaj nie są źli, ale jak chcą się dostać do Ligi Mistrzów to niestety, ale to jest na pewno za mało

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 936
Jak dla mnie super wzmocneinie by było Dudka by zastąpił na lewej obronie Stolarczyka a Burkhardt mógłby grać ofensywnego pomocnika, tym samym Gołoś czekał by na swoją szansę...
Myśle że jest o bardzo dobry pomysł ze strony Wisły. Tylko czego oni nie myślą o napastniku bo mimo wszystko ten Penks ami się nie widzi.

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto będzie mistrzem Polski w sezonie 2005/2006

Następny temat

Patrick Vieira i Robert Pires w Juventusie ?

WHEY premium