SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WISŁA KRAKÓW

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 203918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
Marković daleko od Wisły

Vlade Marković, którego Wisła testowała podczas zgrupowania raczej nie zostanie piłkarzem naszej drużyny. Serbem zainteresował się bowiem już inny klub, składając mu do tego ofertę.

- Będę badał możliwości jego transferu do nas. Na razie jest on daleko od naszego klubu, ma ofertę z innego zespołu i zastanawia się, którą drużynę wybrać. Jesteśmy nim zainteresowani, ale wszystko zależy od tego jak potoczą się z nim rozmowy – mówi dyrektor sportowy, Jacek Bednarz.

W Wiśle nikt jednak nie będzie załamywał rąk, jeśli nie uda się sprowadzić lewego obrońcy z Serbii: - Mariusz Magiera jest całkiem sensownym rozwiązaniem. Od początku przekonywałem sztab szkoleniowy, aby dać mu szansę. Jak się u nas pojawił to próbowałem również jego, tak jak i Grzegorza Kmiecika przekonać do tego, aby samemu dali sobie szanse – dodaje Bednarz.

wislakrakow.com
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
Mam jednak nadzieje ze Markovic zostanie pilkarzem Wisły.. Jesli wszystko poszłoby OK to wislacy mieli by mocny team..

-------------------Cabanu-----------------
Baszczynski----Glowacki----Cleber----Markovic
Boguski------Jirsak----Sobolewski----Kosowski
--------Brozek---------Niedzielan--------
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
Za Boguskiego dałbym Gołosia a Cleber ostatnio nie błyszczy formą .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
Wisła Kraków ma prawdziwy dream team


Już nawet nie na ławce rezerwowych, ale na trybunach wylądują reprezentanci różnych krajów. Po letnich wzmocnieniach Wisła ma najsilniejszy skład w Polsce. Kosowski, Niedzielan, Brożek, Dudka, Sobolewski... Wyliczać można długo. Żadna inna drużyna nie skompletowała tak licznej i wyrównanej kadry.
Na Reymonta jest aż 11 aktualnych bądź byłych reprezentantów Polski, do tego kadrowicze z Australii i Czech oraz trzech bardzo dobrych piłkarzy z Ameryki Południowej. Trener Maciej Skorża ma teraz naprawdę trudne zadanie, by wybrać najlepszych z najlepszych.

Kto może mieć problemy z załapaniem się do składu Wisły? Między innymi dwóch ulubieńców selekcjonera Leo Beenhakkera: Dariusz Dudka i Adam Kokoszka. Pierwszy z nich, jak na razie przegrywa rywalizację o miejsce w pomocy z Mauro Cantoro i Radosławem Sobolewskim, a drugi nie może przebić się przez parę stoperów Arkadiusz Głowacki - Cleber - przewiduje "Dziennik".

onet.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
tak, Wisła pod względem kadrowym najlepiej prezentuje się ze wszystkich polskich ekip
tylko jak to będzie wszystko działało, zobaczymy

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
Tylko żeby znowu nie było tak że zabłyszczą i ich posprzedają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
W rozgrywanym dziś na stadionie Wisły Kraków meczu sparingowym Widzew Łódź pokonał gospodarzy 1:0. Jedynego gola w 51. minucie zdobył Włoch Stefano Napoleoni.

Włoch przeprowadził akcję lewą stroną boiska, by po wbiegnięciu w pole karne Wisły oddać skuteczny płaski strzał, którym pokonał Mariusza Pawełka. W 68 minucie najlepszą sytuację na wyrównanie zmarnował Paweł Brożek, którego strzał z rzutu karnego obronił Bartosz Fabiniak.

Wisła wystąpiła w teoretycznie najsilniejszym zestawieniu. 25-minutowy debiut zaliczył pozyskany na początku tego tygodnia Andrzej Niedzielan.

Dla Widzewa był to ostatni sprawdzian przed inauguracją ligowego sezonu. "Biała Gwiazda" rozpocznie rozgrywki Orange Ekstraklasy tydzień później. Za trzy dni podopieczni Macieja Skorży wylatują do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozegrają dwa towarzyskie mecze podczas turnieju Chicago Trophy.

Wisła Kraków - Widzew Łódź 0:1 (0:0)

Bramka: Stefano Napoleoni 51 min.

Sędziował: Tomasz Musiał

Wisła: 81 Pawełek - 4 Baszczyński, 11 Cleber (65 min. - 18 Dudka), 6 Głowacki, 17 Zieńczuk - 5 Kosowski, 7 Sobolewski (65 min. - 16 Jirsak), 20 Cantoro, 9 Boguski (62 min. - 8 Piotr Brożek) - 23 Paweł Brożek (75 min. - 10 Jean Paulista), 22 Ćwielong (65 min. - 21 Niedzielan)

Widzew: 21 Fabiniak - 28 Ł. Broź, 2 Oshadogan, 32 Ukah (73 min. - 19 Stawarczyk), 5 Kłos - 16 Budka, 8 Juszkiewicz, 25 Kuklis (79 min. - 17 M. Broź), 31 Lisowski (79 min. - 6 Jarmuż) - 34 Douglas (73 min. - 24 Bogunović), 27 Napoleoni (83 min. - 13 Sokalski)

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Skład się dopiero zgrywa, piłkarze poznają nowego trenera - ogólnie na ropoczęcie Orange wszystko będzie OK. Wisła będzie miażdżyła w tym sezonie nawet z dziadkami typu Kosa

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
Mijailović: Żal odchodzić

Dwa dni temu kontrakt z krakowską Wisłą rozwiązał Nikola Mijailović. Serbski obrońca, który bez sumy odstępnego może się związać z nowym klubem, żałuje że opuszcza Wisłę Kraków.

- Czas spędzony w Krakowie wiele mi dał. Dużo się tutaj nauczyłem. Myślę, że dałem sporo temu klubowi, tak jak i on mnie. Żal odchodzić po tak długim czasie – wyznał na łamach „Faktu”, Mijailović, który w Krakowie spędził 3,5 roku.

wislakrakow.com

Gołoś oficjalnie w Górniku Zabrze

W dniu dzisiejszym do kadry Górnika Zabrze oficjalnie dołączył piłkarz Wisły Kraków - Konrad Gołoś. Popularny "Goły", występujący na pozycji pomocnika, został wypożyczony do Górnika na rok, z opcją pierwokupu.

25-letni Gołoś jest wychowankiem Zrywu Chodów. Pierwszoligową naukę pobierał w barwach Polonii Warszawa, z której w 2005 roku przeszedł do Wisły Kraków. Urodzony w Siedlcach piłkarz w 58 meczach w ekstraklasie zdobył 2 bramki (1- Wisła, 1- Polonia).

gornikzabrze.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Myślę, że dałem sporo temu klubowi

Poza tym, że sp******ł trochę reputację Wisełki swoimi wybrykami to bardzo dużo

HALA MADRID !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto będzie mistrzem Polski w sezonie 2005/2006

Następny temat

Patrick Vieira i Robert Pires w Juventusie ?

WHEY premium