SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WISŁA KRAKÓW

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 203810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925


W niedzielę spotkanie z trenerem Engelem
Trener Jerzy Engel, po przeprowadzonym z nim czacie internetowym 7 lipca zapraszał wszystkich kibiców na przygotowywane przez dział marketingu spotkanie. Wiemy już, że odbędzie się ono już w najbliższą niedzielę, tj. 24 lipca w restauracji "U Wiślaków".
Fani "Białej Gwiazdy" będą mogli porozmawiać z nowym szkoleniowcem naszej drużyny od godziny 19:00.

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11
co do zmiany trenera w Wiśle, to chyba im to wyszło na dobre, bo Jerzy Engel jest duzo lepszym trenerem od Wernera Liczki i mozna powiedziec ze juz ma spore doswiadczenie w porwadzeniu druzyn z roznych szczebli, a jesli chodzi o Macka Zurawskiego to uwazam ze to obecnie najwiekszy polski talent i przeprowadzka do Celtiku to duzy krok w przod, wierze w to ze Maciej rozwinie sie jeszcze bardziej, tak jak to zrobił Miroslaw Szymkowiak po wyjezdzie do Turcji

W Sredniowiczu Zyli Zboje, Po Kolana Mieli.... Miecze, Bo To Bylo Sredniowiecze :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
Dla mnie niesamowitym posunięciem było zwolnić Henryka Kasperczaka i zatrudnić czeskiego szkoleniowca poprostu dramat!Ogromy błąd nie wiem czym Liczka sobie zasłużył,że przeszedł do Wisły nagle taki awans,Górnika jakoś fantastycznie nie prowadził
Engle debeściak profesjonalista w każdym calu wyjdzie to Wiśle na plus +

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
albo niewazne...

Zmieniony przez - erminho w dniu 2005-07-21 22:21:17

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
pisz erminho

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
nie będę Ci offTopic'ował w Twoim temacie
a z resztą nieważne, przejżyj sobie "W oczekiwaniu..." strona bodajże 56, napisałem posta skierowanego do Ciebie
/eot

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
No to sie pomyliłeś na 56 nic do mnie skierowanego nie ma

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
"bodajże 56 ..." nie jestem pewien, a nie chchę mi się szukać, ale na pewno coś od 52 do 59 :P
nie musiales juz odpowiadac tutaj, bo przez to ja w pewien sposob 'musialem' Ci odp. w tym temacie ....
ale ja juz tu nic nie na temat nie napisze ...
edit: teraz przeczytałem jaką gafę walnąłem, a Michalinho się nie spostrzegł, chodziło mi o strone 'bodajże 156'

Zmieniony przez - erminho w dniu 2005-07-22 22:11:19

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Marek Penksa przez najbliższy rok będzie piłkarzem Wisły. 32-letni Słowak pomyślnie przeszedł testy medyczne i w poniedziałek podpisze kontrakt z zespołem „Białej Gwiazdy”. Penksa trafił do Wisły przez agencję menadżerską Avancesport, w której pracują Adam Mandziara i Wolfgang Voege.

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6281
Biała gwiazda wraca na koszulki wiślaków!!

Już we wtorek piłkarze krakowskiej Wisły wystąpią w pierwszym meczu ligowym z Górnikiem w Łęcznej w nowych koszulkach, z biała gwiazdą na piersi. Jest to powrót do stuletniej tradycji klubu.

"Z okazji jubileuszu stulecia klubu, który będziemy obchodzić w przyszłym roku, powracamy do wiekowej tradycji i od tego sezonu wiślacy będą grać w koszulkach z białą gwiazdą - powiedział rzecznik prasowy Wisły Jerzy Jurczyński. - Biała gwiazda towarzyszyła piłkarzom Wisły od pierwszych lat powstania klubu, była jego symbolem. Z inicjatywą powrotu do tradycji wystąpiło Towarzystwo Sportowe Wisła i kibice. Wisła SSA z chęcią przyłączyła się do tej inicjatywy. Koszulki z biała gwiazdą są już gotowe i nasi piłkarze ubiorą je po raz pierwszy w Łęcznej".

Na koszulkach wiślaków nad białą gwiazdą na koszulkach jest mniejsza gwiazdka w złotym kolorze. Ma ona przypominać, że piłkarze Wisły mają na swoim koncie dziesięć tytułów mistrza Polski.


HAHA! i lajt jazda biala gwiazda

WISLA KRAKOW << >> MANUTD

WWW.MANUTDPICS.COM
WWW.WISLAKRAKOW.PL

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto będzie mistrzem Polski w sezonie 2005/2006

Następny temat

Patrick Vieira i Robert Pires w Juventusie ?

WHEY premium