SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WISŁA KRAKÓW

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 203853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Derby rozczarowały kibiców. Cracovia musi coś zrobić z tym "stadionem" bo 6500 kibiców na takim meczu to śmiech na sali.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
jaki klub taki stadion

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Dan Petrescu

- Brak Wisły w pucharach to absolutna katastrofa. Właściciel klubu popełnił jednak jeden kluczowy błąd jeszcze w rundzie jesiennej. Jaki? To proste – zwalniając mnie z posady trenera. Gdyby dał mi więcej czasu, obdarzył większym zaufaniem, teraz Wisła byłaby na minimum drugim miejscu w tabeli. Mało tego, jestem pewien na jakieś 90 procent, że z tą drużyną wywalczyłbym mistrzostwo Polski – dodał Rumun.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
mimo że nie popieram czestych zmian trenerów to denerwujące troche jest takie gadanie, trzeba było zdobywać punkty jak sie było trenerem a nie teraz głupoty gadać bo juz jest na to zdecydowanie za pozno

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
To dopiero... 15 remis (tyle co groclin) nie ma co sie martwic.
Jak tak dalej pójdzie to Wisła skończy sezon na miejscu ok 10
A jak juz to sie stanie to na nowy sezon Wisła będzie pusta ,wielu odejdzie i trzeba będzie budowac wszystko od nowa ;-(

A przed Wisłą wcale nie łatwe trzy ostatnie mecze z Groclinem, Bełchatowem i ŁKSem co jeszcze bardziej zbliża Wisłę do spadku w tabeli

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2007-05-15 15:22:09

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
Które kolwiek miejsce zajmie Wisła na koniec sezonu OE jedno jest pewne ... potrzebne są wzmocnienia . Muszą coś wykminić by powrócić na sam szczyt a to też nie będzie takie proste

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Moim zdaniem głównym powodem tak słabej gry były zbyt częste zmiany trenerów, brak konkretnych transferów i... sędziowie (szczególnie ostatnio)
nie moze sie etakie cos powtórzyc

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2007-05-15 15:26:57

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
no tansfery sa potrzebne !!

Teraz chyba wraca Kosowski z wypozyczenia i mam nadzieje ze bedzie gral bo przydalby sie !
Wraca tez Boguski z Bełchatowa i mysle ze dostanie szanse w Wisle !
Powinni wrocic z wypozyczenia takze: Baretto i Varga ale oni chyba tylko wróca i odrazu zostana puszczeni z torbami !

Ogólnie to Wisła musi kupic napastnika/ów i przydaloby sie wzmocnic obrone !

Ja w Wisle widzilbym Mięciela !

Zmieniony przez - sooo w dniu 2007-05-15 19:35:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Mięciel ? Legionista a pozatym za drogi i troche juz za stary, w młodzierzy siła

Zmieniony przez - Zdenek_SB w dniu 2007-05-15 19:40:43

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
Mięciel nie wchodzi w grę przecież on gra kluczową rolę w PAOK-u a pozatym wątpię by chciał opuszczać ciepłą Grecję na stare lata . Gdyby Wiśle udało się zatrzymać Brożków to ja nie widziałbym sensu na większe roszady w ataku prędzej Olisadebe

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto będzie mistrzem Polski w sezonie 2005/2006

Następny temat

Patrick Vieira i Robert Pires w Juventusie ?

WHEY premium