SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WISŁA KRAKÓW

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 203828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do Legii wróci Brychczy :P
Do Wisly wróci Kmiecik (ten starszy), Pater, Dubicki
Do Lecha Reiss

i gramy old boye.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 654 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1511
Myślę, że w nadchodzącym sezonie "Żuraw " będzie głównie obsługiwał Brożka. Jak Kirm razem z Małeckim będą grali porządnie to są dobre skrzydła. Oby Garguła po okresie przygotowawczym grał jak w Bełchatowie, chłopak zasłużył na wszystko co najlepsze po tym pechowym okresie. Tylko ta obrona ... mam nadzieję, że już niedługo zawita ktoś nowy, bo w Kowalskim nie widzę chociażby solidnego zawodnika.

Hala Madrid ! Vamos Galacticos !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Ja chcę powrotu Tomka Kulawika

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
imo jesli Zurawski bedzie gral w pierwszym skladzie i bez jakis dluzszych kontuzji to spokojnie 10 goli w sezonie bedzie mial jak nie wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97
Co by o Macieju Żurawskim nie mówić, to na polską ligę talentu, umiejętności i doświadczenia ma wystarczająco dużo, więc mimo wieku powinien sobie poradzić (jeśli tylko ominą go kontuzje).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oby, oby. Liczę w tym sezonie na fazę grupową LE, ale jest to moim zdaniem na razie temat odległy, przy takiej kadrze.

Przypomne, ze do fazy grupowej trudniej sie dotac, niz do LM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziś o 20 meczyk z Litwinami. Trochę się go obawiam (do czego do doszło).
Myślę, że jednak 0-1 wyciągną, bo punkty się liczą, a lepiej mieć już zapewniony awans przed przyjazdem do domu, a nie zrobić tam remis i panika u siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3878
panowie czy ktos posiada informację na temat na jakim kanale i czy bedzie transmisja meczu wisełki lub ruchu ? może na jakims litewskim kanale ha ha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
na polsacie masz mecz przecież

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3878
k....wa nie wiem jak sprawdzałem że nie znalazłem o.k dzieki no to juz mam plan na wieczór pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto będzie mistrzem Polski w sezonie 2005/2006

Następny temat

Patrick Vieira i Robert Pires w Juventusie ?

WHEY premium