SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WISŁA KRAKÓW

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 203855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
kolejny remis ... lipa , mistrzostwo juz pozegnane na kolejny sezon - potrzeba wzmocnien , wielu wzmocnien bo jesli w ostatnich minutach meczu ratuje sie remis z taką drużyna jak Pogon to nie idzie to w dobrą strone

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
No własnie ;-( to jest najbardziej dołujące ze pogoń zajmuje ostatnie miejsca a Wisła nie moze sobie z nimi poradzic

zobaczymy czy z Łęczną sobie dadzą rade

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
jak sobie nie poradza z nimi to powiedz mi z kim ???

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
wczoraj szczesliwy ten remis mogla byc porazka

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Chyba z nikim Musi byc wygrana, trzeba wierzyc, tyle tych remisów juz mam dość

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Z Pogonią zagrali w takim składzie : Emilian Dolha - Marcin Baszczyński, Arkadiusz Głowacki, Cleber, Nikola Mijailovic - Tomasz Dawidowski (54 min. - Jean Paulista), Konrad Gołoś (65 min. - Branko Radovanovic), Dariusz Dudka, Piotr Brożek (65 min. - Marek Penksa) - Paweł Brożek, Hristu Chiacu.

Do wywalenia na ten moment są moim zdaniem : Mijailovic , Dawidowski, Paulista , Golos , Radovanovic i Penksa

jak tak dalej pojdzie to Nawałka oczywiscie tez

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 395 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4606
A moim skromnym zdaniem w Wiśle Kraków, od cudownego sezonu 2002/2003 (kiedy to w Pucharze UEFA toczyli zacięte boje z klubami, takimi jak Lazio Rzym, Schalke Gelsenkirchen, czy F.C. Parma) z roku na rok jest coraz gorzej. Pan Bogusław Cupiał nie inwestuje już tak wielkich pieniędzy w kolejne transfery (jeśli w ogóle cokolwiek inwestuje), co ważniejsze pozbywa się najlepszych zawodników (poczynając od Kosowskiego, przez Uche, Żurawskiego, Szymkowiaka, Frankowskiego, kończąc na Błaszczykowskiem). Można powiedzieć, że powoli wycofuje się z tego interesu, jakim była dla niego Wisła.
Nie chciałbym być złym prorokiem dla krakusów, ale moim zdaniem to już koniec wielkiej Wisły i już za sezon, dwa można będzie dopisać ich do listy "Ich mi żal...".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
różnie to sie moze potoczyc , moim zdaniem powinni wyrzucic z klubu zawodników których napisałem wyżej a w ich miejsce sciągnąc kilku młodych , perspektywicznych i przedewszystkim głodnych sukcesów grajków . Wiadomo ze dobrej druzyny nie da sie zbudowac w 1 sezon ale to ma byc długoterminowa inwestycja i wtedy wielki come back Wisły nastąpi wkrótce

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Wisła nie może tracić punktów z drużynami pokroju Pogoni jeżeli poważnie myślą jeszcze o pucharze UEFA. Mimo znaczących osłabień w lini pomocy "biała gwiazda" musi takie mecze wygrywać, a ledwo remisuje.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Ja sie ciesze ze Wisła gra fatalnie jest to dla mnie wielkim powodem do radości.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto będzie mistrzem Polski w sezonie 2005/2006

Następny temat

Patrick Vieira i Robert Pires w Juventusie ?

WHEY premium