SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WISŁA KRAKÓW

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 203823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 870
No dobrze, minęły 3 kolejki, obejrzałem wszystkie mecze, z Bełchatowem, jak wiemy, beznadziejny początek, potem w sumie przeważali cały mecz, świetne zgranie Meliksona z Ilievem, powinno być więcej bramek, myślałem, że w nastepnych meczach tylko będzie lepiej, niestety 1 połowa z Podbeskidziem tragedia a i ogólnie cały mecz słaby, Melikson robił najwięcej, ale oczywiście nikomu się nie chciało dupy ruszyć, żeby wyjść na pozycję, niestety tak grali, często statycznie, szkoda, że Iliev nie strzelił bramki pod koniec meczu, solidny zawodnik, niestety zawsze w drugiej połowie słabnie, pewnie ze wzgledu na kondycję, z Polonią tak samo pierwsza połowa tragiczna, z tym,ze porażka 1:3, naprawdę wstyd. Tragiczny błąd Pareiki przy drugiej bramce, Burliga też sie nie popisał podając Dwaliszwiliemu, Wszołek zakręcił Frederiksenem jak amatorem, we 3 nie umieli odebrać piłki Teodorczykowi, Quioto zachował się jak głupi dzieciak, coś żenującego, niestety wychowankowie Wisły nie są solidni, w przeciwieństwie do Legii Warszawa, w tej kwestii dzieli te kluby przepaść... noi w ostatnim meczu dało się odczuć brak Meliksona, ładna bramka Ilieva po ładnej asyście Szewczyka

"Nie obawiam się kogoś, kto trenuje 10000 kopnięć, ale tego, który 10000 razy trenował
jedno kopnięcie"
— Bruce Lee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
" Wszyscy narzekają, że Wisła się nie wzmocniła, obcięła budżet o 15 mln ( z 45 mln do 30mln), ale to nieprawda, bo ruchy transferowe Białej Gwiazdy były znakomite. "

ta, zwłaszcza Quito jest póki co strzałem w dziesiątkę

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Po pierwsze jak nie widziałeś jego gry poza dwoma-trzema meczami to na razie go lepiej nie oceniaj. Po drugie Głowacki to znakomity Ruch, Frederiksen też niezły choć miał słabszy dzień, a "transfer" w postaci Szewczyka jak najbardziej udany. Więc nie jest tak źle i nie dawaj tych swoich oznak wyśmiewania się póki nie zobaczysz jak dalej będzie szło Wiśle.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
no tak, Ty pewnie widziałeś Quito przez cały sezon.

nie wiem, czy zauważyłeś, ale napisałem "póki co"
w pierwszych meczach grał kupę, do tego pokazał, że nie potrafi nad sobą panować, stąd moja ocena. zacznie grać lepiej, to się zmieni
a swoją drogą, dostał sowitą dyskwalifikację za swoją głupotę, więc prędko nie będzie okazji, żeby zmienić zdanie o nim


"Po drugie Głowacki to znakomity Ruch"

Chorzów?

Zmieniony przez - erminho w dniu 2012-09-10 17:58:01

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Genialny dowcip chodziło mi o ruch transferowy jak nie widziałeś jaki Głowa daje spokój drużynie to poczekaj a wszyscy ci to powiedzą jak Wisła zacznie osiągać sukcesy. Co do Quito to nie mówię , że oglądałem cały sezon i na razie go nie należy oceniać po 3 niedługich występach. I tak widziałem więcej jego gry niż ty.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
nie wiem, czy Ty w ogóle czytasz, co piszesz

piszesz, że Wisła zrobiła rewelacyjne transfery, a ja Ci piszę, że na razie takie twierdzenie jest kompletnie bez sensu - może moja opinia się zmieni, ale na dzień dzisiejszy nie ma ku temu żadnych argumentów

- Głowacki od razu wskoczył do składu, bo Wisła generalnie zbyt wielu poważnych obrońców w składzie nie ma, były dopiero 3 kolejki, więc oceniajmy po tych właśnie 3 meczach - a w nich Głowacki niczym się nie wyróżnił, nie był raczej oazą spokoju, zwłaszcza z Polonią (przy okazji - na 3 mecze ma już 2 żółte kartki - daje spokój)

- Frederiksen dostał miejsce w pierwszym składzie niemal z urzędu, nie ma kompletnie żadnej konkurencji... gra dość przyzwoicie, ale żeby nazywać go częścią super niesamowitej kampanii transferowej? no i trochę mu się w głowie zakręciło w meczu z Polonią, a to chyba nie przystoi..?

- o Quito już zostało dużo powiedziane - jak na razie ten transfer to klapa - 3 beznadziejne mecze, długa dyskwalifikacja, strata zaufania ... może jakimś cudem teraz, gdy szansę dostanie Sikorski przekona do siebie Probierza na tyle, że zadomowi się na dłużej .. generalnie ciężko będzie Quito zwojować ligę

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Zgoda,a le jak dla mnie jako kibica Wisły z trybun Głowacki jest oazą spokoju. Widać u niego to "coś ", doświadczenie.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 870
Wisła miała zrobić rewelacyjne transfery, bo rzekomo bardzo interesowali się Kupiszem, Piechem i Jankowskim, ale to oczywiście było zwodzenie kibiców; Cupiał naobiecywał Probierzowi- Probierz naobiecywał kibicom... Quioto może byc dobry, ale tak jak kolega erminho powiedział, nie bedzie miec przez 5 meczów okazji do wykazania inicjatywy... noi jakby nie patrzeć to scouting Wisły pozostawia wiele do życzenia, Theodor Gebre-Selassie miał w tamtym roku przejść do Wisły, zaj**isty reprezentant Czech, zamiast niego wzieli Jovanovicia non-stop kontuzjowanego. Do tego w tym sezonie tacy zawodnicy jak Dariusz Dudka czy Kalu Uche byli do wzięcia za darmo, ale pan Cupiał jest chytry i obcina budżet (apropos, Wisła startuje z budżetem 40 mln zł, a nie tak jak ktoś pisał 30) bo własny klub mu wisi pieniądze...

"Nie obawiam się kogoś, kto trenuje 10000 kopnięć, ale tego, który 10000 razy trenował
jedno kopnięcie"
— Bruce Lee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Głowacki, Sobolewski to już powoli emeryci, widać że nie nadążają za akcją i stąd te kartki Głowackiego.

W tej chwili całą grę Wisły w ofensywie robią Melikson, Iliew i Genkow co w naszej lidze na niektóre zespoły wystarczy, ale już widać że nie na wszystkie

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Szkoda tylko Bitona , to był jeden z lepszych graczy Ekstraklasy 11/12. Genkow też niezły al jego sytuacja choćby w meczu z Polonią przypominała bezradnego R. Lewandowskiego na Euro, jest dobry ale jak się nie otrzymuje podań to nic nie zrobi, całego boiska odryblować przecież nie umie. Nie wiem co by było bez Meliksona, efektowny i efektywny piłkarz. Iliev widać w niezłej formie. Def pomoc w słabszej Wilk i SObol jak na razie nie zachwycają. Dla mnie Głowacki to świetny transfer, Frederiksen też niezły przynajmniej ja tak to postrzegam. W tym momencie u Pareiki widoczna jest niepewność, dałbym na jakiś czas może szansę Miśkiewiczowi.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto będzie mistrzem Polski w sezonie 2005/2006

Następny temat

Patrick Vieira i Robert Pires w Juventusie ?

WHEY premium