Z tych drużyn które wymieniasz to przecież z Barceloną, Lazio i Tottenhamem (wtedy ostatnie miejsce w tabeli, dwa punkty w sześciu meczach!) odpadliście, więc czym tu się chwalić? Gdybać co by było można, ale niewiele to wnosi.
-Chodzi mi o klasę tych drużyn. Zycze wam takich spotkan i wygranej nad Barcelona, ktora grala praktycznie zawodnikami, ktorzy mieli wiele spotkan w I skladzie.
Odnosnie meczu to oczywiscie, ze Udinese, nie wiem, jak moglem taka gafe popelnic. Chyba szybko posta chcialem napisac.
Wiesz, my też byliśmy w fazie grupowej PU, 1/8 PU (teraz jest LE), więc grać potrafimy. Pamiętaj, że wrócił Henio - autor naszych sukcesów i oczywiscie wpadek (Valarenga, Dynamo).
21:00 - O tej godzinie 90% bedzie wiadomo kto jest mistrzem
-Chodzi mi o klasę tych drużyn. Zycze wam takich spotkan i wygranej nad Barcelona, ktora grala praktycznie zawodnikami, ktorzy mieli wiele spotkan w I skladzie.
Odnosnie meczu to oczywiscie, ze Udinese, nie wiem, jak moglem taka gafe popelnic. Chyba szybko posta chcialem napisac.
Wiesz, my też byliśmy w fazie grupowej PU, 1/8 PU (teraz jest LE), więc grać potrafimy. Pamiętaj, że wrócił Henio - autor naszych sukcesów i oczywiscie wpadek (Valarenga, Dynamo).
21:00 - O tej godzinie 90% bedzie wiadomo kto jest mistrzem
