SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 902168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8193
no wlasnie, co na plamy ??:>
i czy te leki mozna dostac bez recepty?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 108
talesz: twarz najlepiej myj tak jak napisalem w powyzszym poscie, dodaje tylko ze najlepsze jest "mydło bez mydła" jak to nazwał mój dermatolog:

Kostka toaletowa Lipikar SurgRas
producent La Roche-Posay
ilość 150g

dane z opakowania mydełka:D
wskazania podrażnienia skóry
działanie oczyszcza skórę nie wywołując podrażnień i nie wysuszajac jej. Masło Karite dostarcza niezbędne dla skóry lipidy, chroniąc jej naturalny płaszcz ochronny. Rezultat: doskonale oczyszczona i odżywiona skóra odzyskuje gładkość i uczucie komfortu. Wskazania: codzienna toaleta skóry suchej i bardzo suchej.

z tego co wiem wystepuje ono jako mydło w płynie i kostka , ja polecam kostke!! jednej uzywam juz 1,5 roku, to sie nazywa oszczednosc,haha:)

co ma byc to będzie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3595
co jest najlepsze?

(L) Każdego dnia Dziękuje Bogu , że jestem Legionistą (L)
www.pajacyk.pl => daj coś od siebie głodnym dzieciom

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 108
na plamki to zalezy ile kasiorki masz

najtaniej wyjdzie AKNEROXID L , ma konstystencje jakby balsamu, bierzesz nakładasz go na 2-3 minutki zmywasz,inaczej mozesz caly dzien skóre czerwoną miec, ja to juz na 3 godzinki go kłade czasem, i nic mi nie jest
Nie wiem tylko czy go bez recepty dostaniesz

do zestawu kup se ACNE DERM , lek tani ale czyni cuda, przynajmniej w moim przypadku, a do tego bez recepty, pewnego czasu zrobił on furore nie tylko w Polsce
(smarujesz sie tym 2 razy dziennie , i gites)

no a jak masz wiecej kaski to nie ma co sie bawic tylko na zabiegi kwasami AHA sie zapisac(neostrata, itp.)

co ma byc to będzie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8193
AKNEROXID L wlasnie mam :) jako tako dziala na plamy

napisz, czy tamte leki co wczesniej podales dostane bez recepty
podrawaim
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8193
AfroTYDA hmm a nie Afrodyta ?:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8193
moja ostatnia prosba, mozesz mi podac ceny, wszystkich tych lekow co wypisales ?
poooosze:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 251 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9377
gras666 ,tylko mi cos trzeba nie na suchą skóre tylko na tłustą , bo jak napisałem wcześniej , po 2-3 h od umycia ona cała ŚWIECI
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 644 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8193
talesz dokladnie jak u mnie, mnyje jakims zelem i wysusza mnie od razu, ze mi zlazi skora, a po 2-3 godz. tlusta :(
teraz uzywam jakis tani tonik bezalkoholowy, ale jako tako pomaga (przynajmniej nie wysusza)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 108
wczoraj za tubke acne-derm dałem 14,71 zł

czysty zysk, drozsze leki sie chowają, pozdroo

co ma byc to będzie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

electro
Polecane artykuły