SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

selekcja zolnierza polskiego

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 283796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 218
witam wszystkich. Porter odnośnie treningów w FORMOZIE to napisze coś więcej w przyszłym tygodniu teraz nie chcę pisać bzdur bo dokładnie nie wiem Jeszcze jedna rzecz odnośnie plecaków jeżeli ktoś ma zamiar zainwestowac w to to polecam plecaki firmy JANYSPORT seria GROT
Świetne rozwiązania w zakresie pakowania i dopasowania do ciał pozatym dobry materiał CORDURA.nylon no i przedewszystkim cena konkurencyjna Porównując do campusa czy bergsona uważam że są bardziej praktyczne nie ma w nich zbędnych rezczy typu kolorowe paseczki siatki czy inne ******ły Ja urzywam GROTA od roku I ZŁEGO SŁOWA O NIM POWIEDZIEĆ NIE MOGĘ Jeżeli kogoś to interesuje moge podesłać fotki z eksploatacji jak on dokładnie wygląda tylko proszę o maila Dużo informacji znajdziecie na tej stronie
[http://www.plecaki.pl/htm/index5.htm] 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 218
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5447
Moj kumpel, z ktorym czesto chodze w gory, ma plecak firmy JANYSPORT i szczerze mowiac, wole swojego Bergsona, on zreszta tez woli mojego Bergsona

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 314
Tribbiani z ty maratonem to dobry pomysł! Ja rozważam maraton 24.04 we Wrocławiu (jest też półmaraton). Ale qrna nie ma warunków do trningu, śniegi takie za***iste, że biegnie się w miejscu!!! Mam dobry (bo sprawdziłem) program treningowy z "Podręcznika dla biegaczy" i "niestety" trzeba ostro trenować, zostało tylko 7 tygodni. Nie wiem co to będzie.
Aha a 19.03 jest maraton w Gdańsku, ciekawe czy się odbędzie w tako zime?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1165
Witam wszystkich
W Polsce Zbrojnej ukazal sie artykul o Selekcji. Oczywiscie sa rowniez zamieszczone zdjecia z kilkoma znajomymi twarzami... :)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1146
solfa jak obszerny jest artykul?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1165
Ogolnie jest napisane co to za impreza, kto jest tworca, z jakimi borykala sie problemami itd. Oczywiscie zdjecie przy pontonach jest w pieknym ujeciu, z czego JackPrter bedziesz zadowolony...
Pzdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7266
moze to glupie pytanie, ale nie jestem do konca w temacie ;]
Jest jeszce prowadzona selekcja czy juz sie skonczyla??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5447
Jasne, ze jest. Najblizsza, VIII edycja Selekcji w sierpniu tego roku

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7266
o to fajnie oby dotrwala do przyszlego roku to wezme udzial w zimowce (bo niestety szkoda tzreba miec 18 lat://) ale poczekam i sie lepiej przygotuje :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy Sport Extremalny?

Następny temat

Podciąganie sie na drążku???

electro
Polecane artykuły