witam wszystkich. Porter odnośnie treningów w FORMOZIE to napisze coś więcej w przyszłym tygodniu teraz nie chcę pisać bzdur bo dokładnie nie wiem Jeszcze jedna rzecz odnośnie plecaków jeżeli ktoś ma zamiar zainwestowac w to to polecam plecaki firmy JANYSPORT seria GROT
Świetne rozwiązania w zakresie pakowania i dopasowania do ciał pozatym dobry materiał CORDURA.nylon no i przedewszystkim cena konkurencyjna Porównując do campusa czy bergsona uważam że są bardziej praktyczne nie ma w nich zbędnych rezczy typu kolorowe paseczki siatki czy inne ******ły Ja urzywam GROTA od roku I ZŁEGO SŁOWA O NIM POWIEDZIEĆ NIE MOGĘ Jeżeli kogoś to interesuje moge podesłać fotki z eksploatacji jak on dokładnie wygląda tylko proszę o maila Dużo informacji znajdziecie na tej stronie
[http://www.plecaki.pl/htm/index5.htm]
Świetne rozwiązania w zakresie pakowania i dopasowania do ciał pozatym dobry materiał CORDURA.nylon no i przedewszystkim cena konkurencyjna Porównując do campusa czy bergsona uważam że są bardziej praktyczne nie ma w nich zbędnych rezczy typu kolorowe paseczki siatki czy inne ******ły Ja urzywam GROTA od roku I ZŁEGO SŁOWA O NIM POWIEDZIEĆ NIE MOGĘ Jeżeli kogoś to interesuje moge podesłać fotki z eksploatacji jak on dokładnie wygląda tylko proszę o maila Dużo informacji znajdziecie na tej stronie
[http://www.plecaki.pl/htm/index5.htm]


