SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

selekcja zolnierza polskiego

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 283725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 314
Tribbiani i Misiorek:

Oczywiście, że wyżej opisani to z poboru! A OP-1 było spakowane w pokrowcu i przypięte na plecach do szelek, więc jak żołnierz zwisnął plecami w dół to wszystko co miał na plecach (karabinek, OP-1, łopatka) ciągnęło go do wody!
W aż tak złym stanie (dziury) to OP-1 nie może być, chyba ze jakies wybrakowane i nie przeznaczone do zajęć w polu tylko np. na ryby

Normy czasowe na zakładanie są dużo większe (w 2 min. to niemożliwe). Na bdb ok. 8 min.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5447
Jacek, powiedz jeszcze na jakiej linie kazaliscie im robic to cwiczenie, na statycznej, czy dynamicznej? Bo na tej drugiej, to nawet bez sprzetu ciagnie strasznie w dol.

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 314
Nie pamiętam dokładnie, ale jeżeli dynamiczna to taka, która pod ciężarem znacznie się ugina to chyba było to.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1474
norm moge nie pamietac, ale wiem, że wkładaliśmy to gumowe g**** w ok. 2 min... a to, ze dziurki na guziki były porozcinane i smarowaliśmy je wazeliną, a niektóre były już pozapinane to juz inna sprawa...

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 422 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 818
Rozumiem Shadoł_ i szanuję cię za klub.
Pozdawiam, Szturman.
p.s byłem na ściance wspinaczkowej; dość wysoka ale ku mojemu ździwieniu poszło nieźle. Potem natomiast ręce bolą...

Pamięci Janusza Kuliga- kibice/ In theory, there is no difference between practice, but in practice there is. Sorki za błąd:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9601
Shadow to za przekrety na forum dostales bana ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5447
Jacek, czyli przegoniliscie ich przez rzeke na linie dynamicznej, srednia przyjemnosc

A przy okazji, Selekcja w TVP 2 nie bedzie jedynym programem o tematyce survivalowej. Od wrzesnia w TVN rusza program:

WYPRAWA ROBINSON

"Pozbawieni podstawowych wygód, w starciu z dzikimi siłami przyrody, muszą polegać tylko na sobie, nikt nie wie jednego… czy przetrwają?"

buahahahahaha

Sory ale musialem to napisac...

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1474
Tribbiani, jeszcze sa "NIEUSTRASZENI" z Romkiem P.
może byc ciekawie...

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 314
Cześć! Jak się wstawia zdjęcia do posta? Bo mi nie wyszło
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1474


Jacek, np. tak
w momencie pisania wiadomości masz okienko "zdjęcie" i "przeglądaj", kliknij przegladaj, znajdź zdjęcie na swoim kompie, zaznaczi o OK

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy Sport Extremalny?

Następny temat

Podciąganie sie na drążku???

electro
Polecane artykuły