SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[BLOG] Kung Fu Panda 2

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 175840

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
Nie, tu nie jest drugi spam.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349788
Altarboy

Skończ trollować.Już raz przeszedłem obojętnie obok Twojej szydery i wyzwisk.Następnym razem wylatujesz z forum.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14431
Szydery i wyzwisk? Nie przypominam sobie bym kogokolwiek obraził na tym forum. Autor tego dziennika napisał bardzo podobny post w innym dzienniku treningowym, który tyle samo wspólnego miał ze spamem co ten. Jednak tam nie był on usunięty, ani w żaden inny sposób potępiony.
Przepraszam, z mojej strony już koniec offtopu.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 475 Napisanych postów 12579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288453
łee to bogacz. ja za 2,99 biore 1kg a maka po 8zl u mnie tylko znow ja 1kg mam na 3-4x ;/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1091
@ Pandarek
Jakie masz buty?

Zmieniony przez - syn3rgy w dniu 2014-02-09 21:19:09
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
Krystian- ok, zakładam, że coś miałeś na myśli
syn3rgy- buty do podnoszenia ciężarów http://www.zpuh1969.sklepna5.pl/ Trochę się wytarły już, ale dają jeszcze radę.
Altarboy- mówiłem Ci już, że nie dam się sprowokować, więc sobie daruj.

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2014-02-09 21:45:36
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
Poniedziałek, dnt, koło 2000 kcal

Dwójki nadal mega bolą... Jutro miał być jazz, a wyjdzie Warszawska Jesień (trochę ambitniejszy żart, przepraszam). W ogóle inaczej widziałem to roztrenowanie, ale nie zawsze ma się to, co chce.
Dwa wnioski:
1. Na następnym mikrocyklu zdecydowanie będę łączył serie objętościowe na głównych ćwiczeniach z regresami/odwróconymi piramidami.
2. RDL jednak najlepiej czuć na umiarkowanych ciężarach.

Jutro będzie jakieś lajtowe fbw + rozciąganie zamiast bicia rekordów na thrusterze/podrzucie: trening nóg w sobotę, a nie chcę całego roztrenowania spędzić na leczeniu zakwasów.

Jutro dam sporo węgli i kcal, żeby jakoś wyglądać; nawet oszamię przedtreningowy

Dzisiaj "odpalam" suplementację, o której wspominałem ostatnio.
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892877
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
Nie używam żadnych aakg, liczyłem na to, że uda mi się coś wyłudzić od Ciebie Mogę Ci upiec ciastko w zamian, chociaż nie gwarantuję, że będzie się to dało zjeść
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892877
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Ścisk dłoni

Następny temat

Trening na nogi nie nadwyrężający ścięgien podudzia

electro
Polecane artykuły